Wpis z mikrobloga

Dzisiaj się dowiedziałem że Gonciarz nie jest z tą całą Kasią w związku. O #!$%@?. Przecież ona go całej rodzinie przedstawiała jak byli razem na weselu u niej w usa, mieszkają razem ze sobą chyba kilka lat i razem pracują. Przecież ona ma tyle fanek że mógłby spokojnie co tydzień zmieniać dziewczynę ale ewidentnie nie chce/sam się powstrzymuje. Jeśli to nie jest największy friendzone w całej #!$%@? galaktyce to ja nie wiem co to jest.

#gonciarz #polskiyoutube #friendzone #przegryw
Pobierz
źródło: comment_AM29bSEgsBoWNSNDc8GMHk6rkQoGgs58.jpg
  • 77
Dzisiaj się dowiedziałem że Gonciarz nie jest z tą całą Kasią w związku. O #!$%@?.


@UrbanHorn: O #!$%@?.

Przecież ona go całej rodzinie przedstawiała jak byli razem na weselu u niej w usa, mieszkają razem ze sobą chyba kilka lat i razem pracują


@UrbanHorn: Aha, i to znaczy, że są razem? [SZOK!] Nie są! [WOW!] (Czyżby kłamała??? Sensacja!!!!)

Przecież ona ma tyle fanek że mógłby spokojnie co tydzień zmieniać dziewczynę
@UrbanHorn: ale was dupa boli czy są razem czy nie XD nie chcą się dzielić to nie, każdy i tak się domysla ze albo są razem albo są fuck friends. Zostawcie wy ich w spokoju, wasze kobity tez pikne nie są o ile w ogóle je macie XD każdego indywidualna sprawa z kim jest po co dlaczego i czy się podoba czy nie.
@UrbanHorn: Może beczka to Gejzord ;> A tak na poważnie jak niby beczka ma sobie szukać dziewczyny pośród fanek skoro mieszka w japonii. Chyba nie będzie sobie sprowadzał ich do siebie.
@UrbanHorn: wat??? Nie moga razem po prostu mieszkać i być przyjaciółmi?

Typowy wykopek. Laska i facet mieszkają razem, lubią się to na pewno się ruchają.

Jest wiele sytuacji, gdy związek komplikuje zycie. 'Samotne' zycie jest prostsze.