Wpis z mikrobloga

Do wszystkich "zielonek" ze stażem krótszym niż 48 godzin.
Mirki i Mirabelki zjednoczone pod tagiem #danielmagical nie są społecznością stricte ofensywną, dlatego wrzucane przez was linki i posty namawiające do bezsensowych rajdów na zasadzie "kogo teraz wyjaśniamy" nie są i nie będą brane pod uwagę. To, że Mirki i Mirabelki pokazały isamu (jego sieć partnerska usunęła film z "bóldupieniem") i Medusa (stracił kontrakt z siecią partnerską i inne deale od różnych współpracujących z nim firm) gdzie jest ich miejsce w szeregu, nie znaczy, że będziemy nagle jako społeczność wojować z całym raktube. Żebyśmy mieli jasność, to nie jest moje zdanie, tylko zbiorcza opinia wynikająca z postów innych Mirków z tagu #danielmagical odkąd Daniel stał się maskotką Mirko.
Wy jako zielonki (nowi użytkownicy) jesteście tu ze względu na "hype" panujący w około Daniela. Nasłuchaliście się, że Mirki i Mirabelki to potężna społeczność i też chcecie być jej częścią - wszystko ok, ale zanim zaczniecie nawoływać do kamieniowania kolejnych jutuberów, weźcie pod uwagę poniższe fakty:
a) isamu dostał od nas pstryczka za hipokryzję ze swojego filmiku (Daniel to patologia, a ja robię "quality content" i mówcie mi ojciec YouTube),
b) Medusa dostał od nas bułę zakończoną KO, bo podniósł fizycznie rękę na Daniela.
Wszyscy inni atencjusze próbujący coś ugrać na tych dymach/dramach zwał jak zwał chcą jedynie nabić sobie wyświetlenia, dlatego póki co apeluję o niepromowanie/atakowanie atencjuszy/strimetów/jutuberów bez KONKRETNYCH I MOCNYCH DOWODÓW/PODSTAW.
Dziękuję za uwagę.
  • 31
@darkmanbhs: Leć w gorące najwyżej jak się da bo taka patologia się zaczyna robić w niektórych postach ze to głowa boli. A z taką patologią właśnie była walka, z dresiarską mentalnością (cho na solo, taki cfaniak jesteś to czymaj butelke, masz, żuce ci).
I tego nam na mirko nie potrzeba, jest tego już wystarczająco dużo w dyskusjach dotyczących kiboli :D (hurr durr to dobre hopaki byli, oni tylko race żucili, to