Wpis z mikrobloga

Ciekawe standardy.

Jakby wjechały dane osobowe jakichś atencyjnych różowych z gównowpisu to by posypały się permy. Zresztą niedawno była afera o to że wyciekły ze 3 zestawy danych. A tu co?

A tu #!$%@? z 200 zestawów danych DZIECI. Wrzuconych do internetu, zeby wszyscy widzieli. #!$%@? ludzie, wy macie mózgi czy ten patostream wam je zupełnie pochłonął?!

Może i rano ta akcja była fajna, bo faktycznie niektóre gówniarze wypisują straszne rzeczy nie bacząc na to, ze nie są anonimowi. Ale teraz to jest jakiś horror, stalkujecie dane osobowe bo ktoś napisze JD czy daniel to patola!!! I wysyłacie to do szkół i innych rzeczy.

Ja tu nie widzę już żadnego pozytku, to jest niszczenie komuś życia na siłę.

Wrzucajcie to dalej, a porobię screencapy i na policję z tym pójdę. Bo #!$%@? bez jaj, to jest już przesada.
#pokazhejtera #danielmagical
  • 26
@Esubane: A ja pożytek widzę. Jak rodzice dadzą szlaban a szkoła zrobi spotkanie z psychologiem to może coiś się ruszy. Jeśli twoim zdaniem nasyłanie 12 -13 letnich dzieci na kanał innego yt by go zniszczyć jest ok to brak mi słów. Te dzieci są zapatrzone w tych narkusów z zaburzeniami psychicznymi. To są ich idole i autorytety. I to widać....
@bart0sz: Piszesz o Rafonixie i jego sieci sponsorskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
A tak zupełnie serio to zachowanie Magicala jest skandaliczne, ale czara goryczy przelała się w momencie gdy ten youtuber(ok. 500 tys. subskrybentów - większość to dzieci) - wielkokrotnie groził innemu, i w rezultacie przyjechał o 4 w nocy z zamiarem pobicia. Nie udało mu się to więc rzucił butelką uszkadzając już i tak zdezelowane okno...
@PendzoncySzczypiorek: Przeciez wrzucilem link wyzej, mam Ci zacytowac?

https://www.youtube.com/watch?v=ZpF19SAdTw0

"Dobra Ty #!$%@? nie pracujesz #!$%@? szmato, zamknij #!$%@?."
"Niech Cie dyma ten #!$%@? Jaco cwel #!$%@? w dupe."
"#!$%@? #!$%@?"
"#!$%@? jej no"

Przeciez ja rozumiem, ze te dzieciaki nie robia nic dobrego, ale naprawde jak prezentujac taki poziom jak ten osobnik wymagac od kogokolwiek szacunku. Poki co to wlasnie on szerzy patologie, a wykopki mu przyklaskuja.
@bart0sz: biorąc pod uwagę, że ma matkę alkoholiczkę trudno się dziwić, bo kto miał go nauczyć szacunku dla rodziców skoro rodzice nie szanują ani swojego zdrowia, ani nie dają przykładu. On nie jest taki, bo się wkomponował w złe towarzystwo tylko dlatego że od lat taki przykład miał w domu, pierwsze lata wychowania są najważniejsze. ( ͡° ʖ̯ ͡°)