Wpis z mikrobloga

#danielmagical

Jeśli mam być szczery. To Jaca i Łukasz powinni wynieść się razem z Danielem. Gocha miesiąca by nie przeżyła.

Już z twarzy widać że to menel (przepraszam @danielmagical ale taka prawda. Nie chodzi o obrażanie matki. Ale przejrzyj streamy jak ona się zachowuje.)

Nie robi zupełnie NIC. Tylko chleje piwo. Obiad czy cokolwiek, dla niej to abstrakcja. Od tygodnie nie robi nic zawsze tłumacząc się jednym: "Ja tu sprzątam po remoncie." Ta, chyba z Tyskich aby ich było mniej. Kanapki dla Jacy? Dobry żart.

Ostatnio przez 40 minut udawała że Ci robi jajecznicę a po kryjomu tyskacze chlapała. Potem z siebie głupka robiła że ona nie wiedziała że kuchenkę należy włączyć aby coś #!$%@? ugotować.

Siedzi na dupie, chleje i jara fajki. Nie robi kompletnie NIC. Jaca wraca po 12h z pracy to jeszcze go #!$%@? o wszystko. Że krzywo stoi, że #!$%@? krzywo siedzi. Że się odezwie, że się nie odezwie itp.

Nie ma zielonego pojęcia o swojej sytuacji. "To moje mieszkanie." To jej nawet 14 latek próbował wytłumaczyć że to NIE JEST JEJ MIESZKANIE A PAŃSTWA (Słyszała Państwa, to chyba myślała że Łukasz do niej mówi przez Pan, Pani -_-)

Przepraszam Daniel. Nie jadę Ci po rodzinie, ale opisuję tego RAKA który zjada Waszą rodzinę od środka.

A no i... jak to na taką osobę przystało. Rozgrzesza się wielką miłością do Boga.
JP2 to jej guru. Wydaje jej się że gdy będzie bronić kościoła, Boga, JP. To od razu ma bilet do nieba, niezależnie jaką osobą będzie za życia. Ona sama siebie tym usprawiedliwia. Jak Daniel włącza barkę, to na nią działa to jak muzyka z fletu z Harrego Pottera na tego 3głowego psa.

Gocha to RAK który wyniszcza rodzinę od środka. Należy dać jej szansę i ultimatum. Albo się ogarniesz, albo zostajesz sama. Czym Cię postraszy? Że z mieszkania #!$%@?? Przecież i tak się wyprowadzasz. Dałbym jej miesiąc. Pierwszy tydzień, to były by tylko chaje nic więcej. Po tygodniu gdybyście WSZYSCY stawiali jej opór. Drugiego tygodnia zacznie się płacz. Wtedy trzeba to olewać i nadal to ultimatum. Ogarniasz się lub my #!$%@?, Ty zostajesz sama. 3ciego tygodnia widać było że się coś stara. I tutaj nie można odpuścić bo 4tego tygodnia siądzie na laurach i wróci do starego trybu życia.

Niestety, ale z nią teraz jest ciężko. Nie poskutkuje nic, prócz metody jak z małym psem. Nasikałeś? Za pysk i mordą w tym wytarzać, raz, drugi. Trzeci raz tego błędu nie popełni.

Wiem że to co piszę jest kontrowersyjne. Ale życie nie jest bajką.

Ps.
Mówią że masz trzymać kasę i dawkować ją Jacy itp. Ale jak słyszę tłumaczenia że chcesz S8 do nagrywania filmików zamiast kamery... to czyste wybielanie swojej zachcianki. S8 (ponad 3 tysiące zł) ma IDENTYCZNĄ kamerę co S7 (kuzyn sprzedaje w wersji Edge za 1400zł. Mogę Ci go ogarnąć i na mój koszt wysłać.) Kamera i jakość nagrywania jest IDENTYCZNA. Rozumiem że chciałbyś też coś dla siebie. Ale jak ktoś Ci daje przykładowo 200K. Nie musisz od razu za 190K kupić Ferrari.

#takaprawda #polskiyoutube #zalesie
  • 50
@Qontrol:

Ale z psem jak z dzieckiem. Przepraszam. Ale gdy dziecko zrobi coś złego. Dostanie w dupę klapsa. Ogarnie że to co zrobił, było złe. Za co został ukarany. Dzieci i zwierzęta w "młodych" latach. Nie ogarniają dyplomatycznego i politycznie poprawnego tłumaczenia. Dostanie w dupę, zrozumie że zrobił źle.


XDDDD

Na pewno dyplomatycznie nie zrozumie, ale jak mu #!$%@? strzała (zwyrole nazywają to klapsem wychowawczym) to wszystko do niego dotrze. Co