Wpis z mikrobloga

  • 13
Erpegujący fani zakurzonych #crpg #rpg #staregry #retrogaming! Na #gog wystartowała fajna promocja na klasyczne erpegi #dungeonsanddragons i nie tylko z (nienotowaną dotychczas) zniżką 80%. Haczyk jest taki, że pełna zniżka wymaga kupna całej paczki (~110zł jeśli niczego z listy jeszcze nie macie).

Paczka obejmuje:
▪️ Dungeons & Dragons: Dark Sun Series
▪️ Dungeons & Dragons: Dragonshard
▪️ Dungeons & Dragons: Krynn Series
▪️ Dungeons & Dragons: Ravenloft Series
▪️ Forgotten Realms: Demon Stone
▪️ Forgotten Realms - The Archives - Collection One
▪️ Forgotten Realms: The Archives - Collection Two
▪️ Forgotten Realms: The Archives - Collection Three
▪️ Icewind Dale 2 Complete
▪️ Neverwinter Nights 2 Complete
▪️ Temple of Elemental Evil, The 
▪️ Al-Qadim: The Genie's Curse
▪️ Neverwinter Nights Diamond
▪️ D&D Stronghold: Kingdom Simulator
Pobierz kurp - Erpegujący fani zakurzonych #crpg #rpg #staregry #retrogaming! Na #gog wystart...
źródło: comment_FzulKnOJRtDhw9TWZFqoNeCtJykyhq8r.jpg
  • 10
@kurp: Dostałem maila od nich, że gry z wishlist są w promocji. Wchodzę na goga, promocji nie ma, cena normalna. Zapomniałem spojrzeć ponownie dzisiaj. Dzięki za przypomnienie.
@Arteveld Też mnie ten mail zaintrygował i też zapomniałem, ale jest jeszcze niezawodny Isthereanydeal.com, który notyfikuje skuteczniej niż same GOGi i Steamy ;)

Nawiasem, obserwowałem te paczki od dawna i tym razem nie dałem rady się już powstrzymać. Tam jest naprawdę dużo dobra, którego chciałbym spróbować i które chciałbym mieć właśnie na gogowej półce.

Weźmy takie Dark Sun albo Ravenloft. Znam te uniwersa jeszcze z jakiś dawno czytanych, śmieciowych książek. W gry
Pobierz kurp - @Arteveld Też mnie ten mail zaintrygował i też zapomniałem, ale jest jeszcze n...
źródło: comment_9pf1NBcyEXXtfGxctN0SSx3PHzsSBCN4.jpg
@kurp: Też je obserwuje jakiś czas, ale zawsze okazja była jakaś słaba, albo za niska zniżka, albo troche jak tutaj - tanio, ale trochę tytułów musiałbym wciągnąć, które mnie nie interesują.

D&D nigdy nie lubiłem, gry znam głównie z obrazków w starych pismach, tipsów i hacków, które czytałem za młodu. Miałem z tych gier tylko Secret of the Silver Blades, ale bez instrukcji, więc nie szło obejść zabezpieczenia. Szkoda, bo kopia
Też je obserwuje jakiś czas, ale zawsze okazja była jakaś słaba, albo za niska zniżka, albo troche jak tutaj - tanio, ale trochę tytułów musiałbym wciągnąć, które mnie nie interesują.


@Arteveld To zaczekaj jeszcze chwilę. Na Summer Sale będzie pewnie nie mniejsza zniżka i pewnie inna konfiguracja paczki. Te gry się już bardziej nie zestarzeją ;)

@jast Ostatnio grywałem w papierowe rpg ze dwadzieścia lat temu (głównie Dzikie pola). Dzięki za linki