Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak sie spotkaliście ze dwa, trzy razy to juz wiecie czy coś z tego będzie? Dziwi mnie taka postawa, że tu dwa razy z kimś, potem raz z kimś innym. Dla mnie to znaczy, ze ta pierwsza osoba nie zrobiła dobrego wrażenia, nikt się nie zauroczył. To trochę bezwzględne takie masowe zagadywanie się i spotykanie z innnymi. Ja jako #rozowypasek nie umiem spotykac sie co tydzień z kimś innym, choć mogłabym. Mogłabym nawet codziennie kogos zapisac w kalendarzyku, ale tak nie robię, bo nie chcę. Czyli nie spodobałam się jeśli on zagaduje inne kobiety? Niby początki, ale coś się już wie chyba. Jakieś zauroczenie czy cóóóś powinno nastąpić. A moze źle do tego podchodzę? Na początku mam się bawić i mieć wszystko gdzieś? YOLO ? I on może po takiej długiej zabawie mnie wybierze spośród kilku. wytłumaczcie mi jak działa wasz umysł. #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 10
oszukany: Ja z kolei właśnie ostatnio się dowiedziałem że przez bardzo długi czas byłem tzw. "druga opcją" dla takiej jednej. Dopiero jak z którymś z kolei wyszedł jej związek to mnie o tym powiadomiła i że z nami nici. #!$%@?łem się na maksa że niby taka fajna dziewczyna tak mnie wyrolowała. Niby akcja sprzed 1,5 miesiąca, ale mnie jeszcze telepie jak o tym pomyślę. Straciłem przez nią kupę czasu i czułem