Wpis z mikrobloga

@Witeeek: no jakby nie patrzeć jestes świadkiem wypadku i musisz zeznać czy typ wyskoczył mu pod koło, czy gość sam go potrącił czy co widziałeś, to juz nie chodzi o przepisy a o sam zdrowy rozsądek i empatie
@harnas_sv: @bagi1:
Tylko mnie źle nie zrozumcie, ja osobiście bym został, tylko w tych pytaniach często są takie absurdy, że sam nie wiem jak odpowiadać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba muszę iść do się zapisać na egzamin i mieć to po prostu z głowy. :D W sumie jeden kosztuje tylko 30 zł, to 1 na 3 na pewno napiszę dobrze, więc w stówce się zmieszczę i
@Witeeek: Ja #!$%@?, człowieku, masz wszystko napisane wyraźnie.

na przejściu dla pieszych, na przejeździe dla rowerzystów oraz w odległości mniejszej niż 10 m przed tym przejściem

lub przejazdem; na drodze dwukierunkowej o dwóch pasach ruchu zakaz ten obowiązuje także za tym przejściem lub przejazdem;

Czyli tłumacząc, normalnie możesz parkować za przejściem dla pieszych, CHYBA ŻE JEST TO DROGA DWUKIERUNKOWA O DWÓCH PASACH RUCHU, czyli standardowa, normalna droga, wtedy zakaz obowiązuje też
@Namenick: Ale się nie unoś tak, nie można normalnie powiedzieć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I rzeczywiście masz rację, cały czas myślałem, że po bokach jest miejsce do postoju, a nie pas ruchu.