Wpis z mikrobloga

Gold 3 wbity, 10 meczy do końca ale już mi się nie chce. Grało mi się całkiem przyjemnie w ten weekend. Wszystkie mecze przegrane były na styk, max 1 golem.

A no i Ważne Mecze dodali. Paczki #!$%@? jak obrona Górnika Łęczna.

#fut
  • 14
@rskkk: Ja mam w klubie ponad 2,5k graczy także nie muszę się martwić o WM :D Chociaż piłkarzy z Ang mi brakuje trochę bo robiłem SBC Kane...nie polecam.
Mam nadzieje że przestaną dawać paczkę rzadkich kart jednorazowych bo to jest jakiś absurd. Muszę wymienić piłkarzy wartych około 13k na paczkę z kontraktami, dwoma kondycjami i #!$%@? modyfikatorami :D Mogliby wrzucić nowe wyzwania zaawansowane... pewnie teraz będzie azjatyckie tourne.. i tutaj polecam
@KapitanWietnam: ja mam około 1k, także tez bez jakiejs tragedii. Mówiąc o kupowaniu mialem na mysli dosc prosty zarobek :P

te paczki o których mowisz wbrew pozorom nie sa takie zle, to juz była chyba druga taka, w pierwszej miałem 4 kondycje +30, każda prawie 2k, kilka fajnych modyfikacji i... żeton draftu, także wartość to było pow. 20k, całkiem nieźle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

co do azjatyckiego
@rskkk: Z Bundes to polecam piłkarzy z Freiburga(tylko 3 złote karte) i z Inglostadu(tylko 4 złote karty) myślę że to będzie spoko zarobek. I wydaje mi się że kupno Lahma teraz jak jest tani jest dobrym pomysłem, Bayern na 100% będzie wymaganie 85-86 ovr więc bez Lahma się nie obejdzie :)

Co do paczki to Ci powiem że miałeś farta :D Ja 2x same gówna nic nie warte :D A Żeton
@KapitanWietnam: tez o Lahmie myślałem, ale zobacz jak wyglądały SBC o Kane'a. Wszystkie były stosunkowo łatwe, nie było chyba żadnych takich które wymagały wysokiego overalla. Nawet te typu Arsenal, Liverpool, United itd, to jest koszt ok ~20 paru tys, więc tyle co Lahm kosztuje (22k na xone teraz)
@rskkk: 85 Atleti.

Ale chyba skoczą, bo oni mają mało graczy w sumie wysoko ocenionych. Przecież Vidal,Alaba czy Lewy to nie są piłkarze do przemielenia. Zostaje Hummels, Ribery, Thiago, Javi Martinez, Xabi Alonso przed downgradem reszta 83 i w dół