Wpis z mikrobloga

Do premiery Fify 18 jakieś 5,5 miesiąca, czego byście oczekiwali po nowej edycji?
Ja osobiście oczekiwałbym usunięcia zabezpieczenia alt+tab (jakakolwiek minimalizacja) na PC bo jakby ktoś z EA nie zauważył to wszelkie tak przynajmniej mi się wydaje trainery odpala się przed uruchomieniem gry.
I jestem ciekaw czy save z Drogi do Sławy z Fify 17 będzie potrzebny do Drogi do sławy w Fifie 18 o ile tam będziemy nadal grać Alexem Hunterem

#fifa17 #fut
  • 10
@RexRX:
1. Nagrody miesięczne do poprawy. Np w Marcu za wygranie 119 spotkań dostanę to samo co ktoś za wygranie 82. Ktoś kto wija Gold 3 miesięcznego dostaje to samo co za Golda 1.
2. Liga weekendowa 30 spotkań od piątku do niedzieli, albo 40 spotkań w 4 dni (do poniedziałku).
3. Gra na neutralnym stadionie w LW bądź możliwość wyłączenia cieni.
4. Powrót do turniejów w trakcie tygodnia, z możliwościa
@RexRX:
1 usunięcie powtórek bramek i cieszynek z UT.
2 usunięcie stadionów na których jest cień na murawie ( albo gra na nich w nocy przy reflektorach) bo #!$%@? piłki nie widać na takim san siro
3 fajnie jakby dodali na ps4 i pc legendy, albo jakiś typ kart piłkarzy co ma chemie z każdą kartą, pomogło by przy hybrydach
4 nerf lt rt i zastawiania piłki bo jest tak nie
usunięcie pracowitości, wydłużenie czasu na LW lub zmniejszenie ilości spotkań, powrót turniejów online,
najważniejsze : #!$%@? wyszukiwarka do kondycji drużynowej, konkretnej karty zawodnika ( np IF lub SIF a nie ogólnie karta specjalna)
@RexRX: oddawanie statystyk kart takie jakie są na prawdę, a nie ze są w grze takie kwiatki jak Renato sanches albo Musa. No i ogólnie chciałbym żeby EA nie faworyzowało aż tak bpl, bo nie ma to żadnego pokrycia z rzeczywistością, ze taki smalling to top 3 obrońców w grze, a atak Musa martial son przejdą każda obronę
@RexRX:
Co do cieszynek zrobiłbym tak, że każdy gracz ma możliwość pominięcia.
Wszystkie mecze LW powinny być rozgrywane w nocy.

Z takich jeszcze nie wymienionych:
Karty "elitarne" (np. SBC, MOTM) mogły mieć zielone linki z każdym graczem ze swojej ligi, a karty TOTY z innymi kartami TOTY.
Fajnie by było gdyby gracze PC mieli łatwiejszą możliwość komunikacji. (chciałbym zobaczyć ile razy ktoś mnie zwyzywał od farciarzy czy frajerów.
Z PES mogliby
@RexRX: Myślę że optymalną liczbą meczy byłoby 30. 10 w piątek, 10 w sobotę, 10 w niedziele. 10 meczy przy dobrych wiatrach to 2h, już nie przesadzajmy że 2h wieczorkiem przed konsolą to dużo.

Na pewno też nagrody są do poprawy, absurdem jest że miesięczny gold 1 dostaje to co Gold 3.
W LW przydałby się też domyślny stadion na każdy mecz, no bo jakiś debil ustawi Sobie San Siro i