Wpis z mikrobloga

@johanlaidoner: w Berlinie do centrum mają wjazd Diesle jako 'ekologiczne', szczególnie te od VAGa, więc daj spokój, to nie ochrona powietrza, a niemieckiego przemysłu motoryzacyjnego.
@CzyWartoBylo mógł spokojnie widzieć smog. Jeśli Ty nie widziałeś nigdy smogu, to znaczy nie wiesz czym jest. Żółtą chmurę utrzymującą się tygodniami nad Warszawą tej zimy i zasłaniającą szczyty wieżowców wszyscy widzieli. Jak w ogóle postujesz o smogu i niskiej jakości powietrza w PL skoro smogu
@eloar: @CzyWartoBylo ja właśnie nie dziwię się, że Polska ma takie powietrze i wszystko jest r...dolone jeżeli ma obywateli z takim myśleniem...


@johanlaidoner: wszystko jest, jak to piszesz: r....dolone, m.in. dlatego, że Szwajcaria nie znalazła się pomiędzy dwoma potęgami XX wieku w chwili, gdy postanowiły wypowiedzieć wojnę. Gdyby było odwrotnie - uwierz mi, Szwajcarzy zażeraliby się naszymi czekoladkami, narzekając na ich jakość powietrza.

@CzyWartoBylo: Tak, dzisiaj mi płacą za
@johanlaidoner: Ty ciągle tylko jęczysz

Polska ma najgorsze powietrze

Ciągle tylko się umartwiasz jak to tu źle i tragicznie. Nic nie robisz aby było lepiej, tylko umniejszasz ojczyźnie. Piszę Ci, że smog w Wawie jest i to niemal namacalny, ale stwierdzasz, że moje podejście psuje Polskę? A #!$%@? marny trolu. Dom buduję dopłacając słono do czystych technologii - pompa ciepła i kolektory, a Ty mi mówisz, że z moim podejściem smog
@eloar: Smog jest w Warszawie tak jak i w każdym innym polskim mieście, małym i dużym i to oczywiste. To dobrze, że tak budujesz dom. Trzeba być świadomym co się dzieje więc ja dla dobra Polski wszędzie to powtarzam i żeby rząd coś z tym zrobił bo to jego obowiązek.