Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, wiecie czemu nie wychodzi Wam z Polkami? Bo to Polki ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ja harde 2/10 ale przynajmniej wysoki właśnie wróciłem z randeczki z Ukrainką na basenie.
Ładna, kobieca, fajny cyc, ładna buźka. cały czas się uśmiecha. Seksów nie było, pałowania wiplera w jacuzzi też nie ale było bardzo przyjemnie.
Wspólna sauna, nagi prysznic po saunie a nie to co pruderyjne księżniczki. Cały czas uśmiechnięta, wpatrzona we mnie słuchała uważnie.

Nie musisz się strasznie starać to druga strona też musi. A nie podchody do wiecznie niezadowolonych księżniczek.

Biorę popkorn i czekam na ten ból dupy w komentarzach. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#zwiazki #tinder #tfwogf #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Shyvana
  • 35
@AnonimoweMirkoWyznania: Obecny stosunek Ukrainek do Polaków jest taki sam jak Polek w latach 90-tych do Niemców (wtedy najczęstszy kierunek emigracji z PL). Po okresie szarzyzny i biedy PRL-u który jeszcze ciągnął się w latach 90-tych, dla Polki taki Helmut był obietnicą nie tylko dostatniego życia, niemieckiego paszportu, ale wręcz awansu cywilizacyjnego. Bardzo kusząca oferta, mogąca przykryć wszelkie wady niemieckiego potencjalnego małżonka - jak zwyczajnie nieciekawa aparycja, otyłość czy podstarzały wiek.
Stąd