Wpis z mikrobloga

@PrytaFatalna:

Problem w tym, że zgłosiło się do opa już kilka osób gotowych się nimi zająć, a on robi sobie z nich jaja. Kilku dziewczynom napisał, w tym mnie, że jeśli nie wyślemy mu nagich zdjęć to zabije szczurki.

I co nie możecie się poświęcić dla życia tych malutkich, milutkich szczurków i wysłać zdjęć? XD
@nilmaXgamer: OPie jak wygląda sytuacja, ile osób już przyjechało/jedzie ratować dzikie szczury?
@turok2016: wiesz, możesz wstawiać te swoje "xD" i udawać, że tak wcale nie jest. Że generalizuję. Ale ja po prostu opisuję to co widziałem i doświadczyłem. Nie spotkałem się aż z taką ilością bestialstwa wobec zwierząt w miastach, co nie znaczy, że ta nie istnieje
jak zwykle z dzikimi szczurami nie ma nic poza anegdotą, jedyne zdjecia tych olbrzymow to wyciagniecie je do kamery i manipulacja perspektywa


@lechudewalestorm: Piszę Ci że widziałam na żywo i był spokojnie jeszcze raz taki jak mój szczur hodowlany a Ty mi o manipulacji zdjęciami xD Czytaj na co odpisujesz. Może to nie był szczur wędrowny ale był spory.

A tamto co nie wiesz co to jest to na 100% nutria.
@wulgarny_tomasz: no wszystko zależy od postrzegania i tendencja jest im starsi tym bardziej znieczuleni jeżeli chodzi o zwierzęta, ale na wsi teraz tez się to zmienia, już teraz większość osób chodzi z psem czy kotem do weterynarza jak coś się dzieje i często zostawiają hajs jak trzeba. W miastach teraz za to przegina się w druga stronę, czyli wszystko ma żyć, nic nie zabijać i wszystko piekniusie i milusie i nawet
@blondeblossom: wiem na co odpisuję, chodziło mi o to, że z tymi szczurami wielkości kotów są tylko anegdoty. a żadnych prawdziwych zdjęć nie ma, na tych normalnych hodowlane i dzikie wyglądają tak samo. rozumiem że nie kłamiesz ale wciąż traktuję takie porównania z dużym dystansem. chyba że chodzi o małego kotka jak tu: https://www.youtube.com/watch?v=Y5B_R3n_YHs a ile miał na oko, chyba nie więcej niż 30 cm? sporo dłuższy niż przedramię?
@Catacombe kolejny
@lechudewalestorm: No mój kot nie był duży xD Ale bez ogona długości przedramienia ale no takiego dorosłego faceta a nie dzecka. Moje szczury to była połowa tej długości (chyba że miałam jakieś miniaturowe szczury xD).
Ale tak czy siak w klatce po chomiku takiego nie potrzymasz.