Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W piątek w licbazie podczas heheszek na lekcji z nauczycielem ludzie żartowali sobie z tego, że zaraz 19-letni gość jest prawiczkiem. Sam jestem prawikiem, ale się śmiałem ze spierdoksa dla niepoznaki, żeby ostracyzm nie przeniósł się na mnie. Wobec tego pytam was, jaki jest optymalny wiek na stracenie prawictwa, bo dla mojej klasy maturalnej 19 letni prawik to już stary prawik, kozioł ofiarny i przegryw, a na wykopie ludzie piszą, że 18-21 to optymalny wiek na stracenie prawictwa i jeszce 22 lata to nic złego.

#przegryw #tfwnogf #tfwnobf #stulejacontent #feels #pytanie #ankieta #wygryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
W piątek w licbazie podczas hehesze...
źródło: comment_CLC1DOd3EcjTUvXJzs9x2sFu4xb59Ge1.jpg

Najlepszy wiek na stracenie prawictwa

  • mniej niż 17 14.5% (51)
  • 17 8.5% (30)
  • 18-19 13.7% (48)
  • 20-21 10.3% (36)
  • 21-22 3.7% (13)
  • straszy niż 22, to bez znaczenia 49.3% (173)

Oddanych głosów: 351

  • 34
CzarnaAnia: @JakisTakiNick: wg ciebie dopiero w wieku 30 lat jest zasadnym pytanie czy bycie prawikiem jest normalne, a wg mnie w wieku 22-23 już przekroczona jest ta granica gdy większość normików nie ma szacunku dla prawików. 30letni prawik pod względem psychicznym od wielu lat jest wrakiem człowieka, co najmniej od pięciu.

Zaakceptował: Asterling

@AnonimoweMirkoWyznania: xd no spoko, ja podałem tylko przykład przesadzony. Chodziło mi tylko o to że 17 czy 19 czy 20 to wiele nie zmienia.

Śmieszne natomiast jest to, że podajesz takie dokładne cyfry właśnie. "conajmniej od 5 lat", "granica to 22, 23". Dlaczego, bo ktoś "nie ma szacunku"? Wtf. Wrakiem człowieka? Nie przesadzajmy, na pewno coś jest nie tak z nim, ale chyba nie wiesz co to znaczy być wrakiem człowieka.
@JakisTakiNick: czemu pousuwałeś?

Normalni zdrowi na głowie ludzie nie patrzą czy to będzie 18 czy 20 lat. Nie rozumiem tez czemu o tym sie pisze z anonimowych kont.

Z tamtymi się zgadzałem, tutaj jednak to nie prawda.
@wpoz: A bo uznałem, że tamte moje wypowiedzi nie wnosiły nic ciekawego do tematu i zostawiłem te dwie. Czasem się rozpiszę to piszę za dużo, a sens wypowiedzi został zachowany w tym moim pierwszym komentarzu.

Normalni zdrowi na głowie ludzie nie patrzą czy to będzie 18 czy 20 lat. Nie rozumiem tez czemu o tym sie pisze z anonimowych kont


Ale z czym się nie zgadzasz, że normalni ludzie zwracają uwagę