Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W piątek w licbazie podczas heheszek na lekcji z nauczycielem ludzie żartowali sobie z tego, że zaraz 19-letni gość jest prawiczkiem. Sam jestem prawikiem, ale się śmiałem ze spierdoksa dla niepoznaki, żeby ostracyzm nie przeniósł się na mnie. Wobec tego pytam was, jaki jest optymalny wiek na stracenie prawictwa, bo dla mojej klasy maturalnej 19 letni prawik to już stary prawik, kozioł ofiarny i przegryw, a na wykopie ludzie piszą, że 18-21 to optymalny wiek na stracenie prawictwa i jeszce 22 lata to nic złego.

#przegryw #tfwnogf #tfwnobf #stulejacontent #feels #pytanie #ankieta #wygryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
W piątek w licbazie podczas hehesze...

źródło: comment_CLC1DOd3EcjTUvXJzs9x2sFu4xb59Ge1.jpg

Pobierz

Najlepszy wiek na stracenie prawictwa

  • mniej niż 17 14.5% (51)
  • 17 8.5% (30)
  • 18-19 13.7% (48)
  • 20-21 10.3% (36)
  • 21-22 3.7% (13)
  • straszy niż 22, to bez znaczenia 49.3% (173)

Oddanych głosów: 351

  • 34
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja rozumiem, że można się pytać czy normalnie jest w wieku 30 lat dopiero, ale jaki jest sens rozróżniać między 17, 19 i między 20? Nie rozumiem co miałoby sprawiać że jak 17 to uu, normalnie jest, wszystko super, jestem normalny, ale jak 19 to już nie, coś jest nie tak, a jak 20 to cholera czas się zabić xd. A co jak pierwszy raz był dzień przed 20 urodzinami?
OP: @JakisTakiNick: Będąc trochę starszym tego nie zrozumiesz, bo w pewnym wieku faktycznie można mieć #!$%@?, ale tutaj licbusiary z dobrych domów 24/7 żartują z prawików i rozmawiają o seksie podniecone swoimi "podbojami", jakoś tak dziwnie się składa, że nieruchająca mniejszość (około 12%) jest brzydka i/lub biedna - co jest definicją przegrywu. Pewnie będąc starszym to już nie ma znaczenia, czy się straciło prawictwo w wieku 16 czy 22 lat,
SamotnaDziewczyna: Z doswiadczenia wiem ze im wczesniej zaliczysz tym lepiej dla Ciebie bo wpłynie to na Twoją pewność siebie i na przyszłe nowe znajomości z loszkami.
Chodzi o to że dziewczyny bardzo poważnie podchodzą do tego typu tematu i łatwiej jest im sie związać z kimś kto ma to już za sobą bo taki facet w oczach kobiet jest z gory postrzegany jako ktoś zaradny (to nie sa moje slowa) a
OP: @AnonimoweMirkoWyznania: Anon

Sam jestem stulejarzem, ale z tego co wiem to nawet te katolickie się #!$%@?ą ostro, przynajmniej u mnie, a w szkole zawsze święte i wzór moralności xd

To chyba dlatego, że ludzie mają tendencje do przypisywania ludziom cech charakteru względnie do wyglądu

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling