Wpis z mikrobloga

@gerard-kowalski: e, byle potem w ogóle nicki kojarzyć - na koszulkach jeszcze powinien być avatar i krótkie bio, np:
katera - ta co zawsze narzeka
Stich - wkurza się, jak jest przez jedno t i jak ktoś się pyta o kufry
gerard - kolega Sticha, co wkurza się, jak jest przez jedno t i jak ktoś się pyta o kufry
.
.
.
@bocznica o coś konkretnego chodzi czy chcesz się #!$%@?ć po prostu w swoim stylu? ( ),
Śmieszkuję, że znów nie będę pamiętał połowy ludzi i będzie jak z @localh0st że mu będę opowiadał o zlocie a się okaże że stał 2m obok mnie. Nie wspomniałem nic o żadnej elicie...
jak localh0st potwierdzał obecność u blubiego, to padł jakiś bardzo hermetyczny żart informatyczny, dlatego pamiętam, że taki ktoś był, ale twarzy .... no, nie. :)


@katera: A pamiętasz Jamesa Deana na czerwonej Yamasze? :)
@staryhaliny: > Nie lubię jałowo #!$%@?ć o motocyklach

To co Ty na zlocie będziesz robił, jak my tam albo o wypoku albo o motocyklach pieprzymy 3 dni :P Jazdy tam jak na lekarstwo ;D (chociaż oczywiście każdy może w dowolnym momencie się zebrać i lecieć w trasę jak ma ochotę :) )

@Stitch: siedzisz cicho, nic ciekawego nie wrzucasz, to ludzie, żeby Twoje wypowiedzi widzieć, Ci "wrzucają" :P Co poradzisz,
@localh0st: że na koszulce powinieneś mieć napisane ... ja to wiem? jedyne pojęcie z informatyki, jakie znam to maska podsieci, ale nie mam pojęcia co to jest. ale chyba padło jakieś IP.