Wpis z mikrobloga

#pracait #krakow #erlang #elixir

Orientuje sie ktos z was czy mozna w kraku dostac sensowna prace w roli deva (mam juz doswiadczenie) w erlu/elixirze? W moim researchu jedyna firma niewymagajaca rownoczesnie badz nadrzednie javki/cepa na takie stanowisko to erlang solutions, ale sam po przejrzeniu glassdoora mam co do niej watpliwosci. Niby jakies oferty ogolnie w jezykach funkcyjnych istnieja, ale glownie dla scalowcow, przy czym sama scala traktowana wydaje sie byc jako kwiatek do kozucha skladajacego sie z javowych frameworkow. Warto wedlug was w ogole brnac ta sciezka, czy lepiej porzucic to cale FP i sciagnac ksiazke 'how to 15k with java'..?

Drugie pytanie - zna ktos dokladny zakres Erlang Foundation Certificate? Jestem przekonany ze bym to ogarnal w razie potrzeby, acz w internecie znalezc przykladowe pytania to cos, co mnie pokonuje
  • 7
@AndrzejKita: Właściwie tylko Erlang Solutions, ale z drugiej strony, chyba zawsze mają otwarty nabór, że tak powiem


I tutaj kluczowe pytanie, czy może to wynikać z rotacji? Lurkuje od jakiegoś czasu ich stronę i faktycznie one długo wiszą

@poison101 dzisiaj już nidyrydy, ale dobrze wiedzieć że takie coś tam uprawiacie ;-)