Wpis z mikrobloga

ale przykisłam xDD mame poprosiła mnie, żebym przypilnowała mojego młodszego brata (lvl 5) podczas gdy ona będzie na zebraniu u średniego gówniaka, zwanego potocznie Kacper xd
siedzę sobie, przeglądam wypok pe el, nagle z drugiego pokoju słyszę jak młody krzyczy ale jakoś tak dziwnie, ide do pokoju a on lezy ma zaklejone usta i 'związane' ręce i nogi ale co on #!$%@?ł to ja nawet nie xDDDD mianowicie znalazł stanik mamy i postanowił się nim spętać, włożył ręce i nogi przez ramiączka stanika a na dojebkę usta zakleił sobie naklejką dzielny pacjent, którą dostał na pobieraniu krwi xD
Ja oczywiście udaje powagę ale chcę zostać z nim w tej przygodzie i pytam go co się w ogóle stało?! on z pełną wiarą w to co mówi opowiada, że włamał się do nas gość, powiedział mu 'spieprzaj gościu, zabije cie' no i na koniec go walnął w głowę i on nic więcej nie pamięta, ja oczywiście powiedziałam mu, że za te przykrości które go spotkały musimy upiec jego ulubione babeczki o które mnie poprosił pare kwadransów wcześniej i tak właśnie sobie pieczemy, jest fajnie #truestory #coolstory #dzieci #heheszki
  • 8