Wpis z mikrobloga

#programowanie #freelance #pracbaza

Jako że mój obecny fotel już dogorywa żywota zwracam z zapytaniem jakie fotele do siedzenia w biurze przed kompem po 16h dziennie polecacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zastanawiam się czy nie kupić jakiś gamingowy (ktoś próbował? nada się do pracy?) tylko w lecie podobno plecy mokre na takim.

Generalnie to lubię mieć nogi wywalone na biurko często i przez to większość foteli rozwalam (wyrabiają się i przez to później za bardzo przechylają). Zależy mi przede wszystkim żeby był wygodny i wytrzymały. Cena w sumie nie gra roli. Jak ktoś mnie przekona, że warto dać 3k za fotel to tyle dam, aczkolwiek 2k już mi się wydaje grubą przesadą.
  • 17
Ale jak się w czymś takim pracuje? Sprawdzałeś? :D


@michalsedziwoj: są BARDZO wygodne i ładne(niestety z ekoskóry), jednak jak już wspominałem nie mają regulacji wysokości i jeśli masz wysokie biurko to tego typu fotel może być dla Ciebie za niski.

Sprawdzałeś? :D

mam 2 takie... do pracy używam zwykłego biurowego, dzięki temu po przesiadce czuję sporą różnicę a gdybym używał wygodnego fotelu również w pracy to z świetnego zrobiłby się zwyczajny...
@Siepa: Właśnie też po pierwszym spojrzeniu pomyślałem, że fajnie takie coś kupić nawet żeby stało w kącie. Wziąć laptopa czasem do rąk i usiąść na takim fotel. Jednak poza jakimś okazyjnym testowaniem foteli do masażu nie miałem nic do czynienia z takimi wynalazkami. Wezmę zapewne tak na próbę jakiś, ale nie sądzę żeby był odpowiedni do pracy.
ale nie sądzę żeby był odpowiedni do pracy.


@michalsedziwoj: zależy od pracy, skoro twierdzisz ze lubisz pracować w dziwnych warunkach(z nogami na biurku) to zaproponowałem Ci nietypowy fotel( ͡º ͜ʖ͡º)
@michalsedziwoj: mialem z pół roku temu też szukanie fotela. i też lubię wyciągnąć nogi na górę ( a pozatym tak kazał mi lekarz jak miałem uszkodzone kolano) i po długich poszukiwaniach jednak zostałem przy skórzanym fotelu bez żadnych udziwnień. oparcie ergonomiczne zakładam kiedy chce, poduszke pompowaną podkładam kiedy chcę itp. takie gotowce jak ten m-position nie leżą mi bo przeważnie są super pod plecy ale wymuszają dziwne ułożenie rąk i wąskie