Wpis z mikrobloga

Ogladaliscie ten mecz czy tylko na podstawie gifa się tak jaracie? Po wejściu na boisko Zielu biegał jakby był na nim od samego początku. Masa podań do najbliższego i to najczęściej do tyłu. Aż się publika zaczęła irytować i pojawiały się gwiazdy po każdym takim zagraniu. Kilka odbiorów i te dwa ładne zagrania. Jest to tylko moja ocena jego gry ale gdybym był na miejscu Sariego też by miał daleko do pierwszego
@ogrodnik007: a co mnie obchodzi Allan? Oglądam mecz,widzę wchodzącego młodego zawodnika który zamiast #!$%@?ć sobie truchta. Ja go lubię bo ma wielki potencjał i trzymam kciuki żeby jak najszybciej stał się jeszcze lepszy. Tylko po wejściu na boisko w meczu na szczycie powinien gryzc trawę i szukać jak najwięcej okazji do takich zagrań jakich miał dwa.
No to wlasnie widac jak ogladasz te mecze. Od poczatku sezonu graja z Allanem na zmiane. Raz zaczyna jeden raz drugi. Na poczatku sezonu zielu gral zdecydowanie wiecej, teraz allan. Pytanie jest w czym allan jest lepszy skoro ostatnio gra wiecej. W ostatnim meczu gral 60 minut i nic specjalnego nie pokazal. Jedyne wytlumaczenie jest, ze Sarri zakazuje zbyt ryzykownej gry, bo owszem Zielinski ma genialne przeblyski, ale niestety na jedno takie