Wpis z mikrobloga

1. Wracaj z ludźmi z #blablacar do #warszawa, zachwalaj po drodze miasto i warszawiaków, że są bardzo mili.
2. Miej awarię samochodu i zjedź z Al. Jerozolimskich w równoległą, boczną drogę (Przy WKD).
3. Włącz światła awaryjne i zacznij wypakowywać z bagażnika bagaże pasażerów, żeby dostać się do trójkąta, pokazuj im gdzie jest przystanek, przepraszaj za głupią sytuację.
4. Zostań strąbiony przez kierowce passata, który musiał ominąć stojący samochód.
5. Zostań #!$%@? przez kierownika #motocykle małej Tenery, żebym #!$%@?ł z drogi, bo to nie jest parking (no shit, Sherlock).
6. Przepchaj sam samochód na chodnik (na krawężnik), żeby nie utrudniać ruchu, ustaw trójkąt i dzwoń po pomoc.
7. W międzyczasie zostań zwyzywany od zjebów przez rowerzystkę, która jechała chodnikiem mając po drugiej stronie ścieżkę rowerową i zjechała na drogę bez patrzenia, czy jedzie auto (auto jechało i się dziewczyna wystraszyła #logikarozowychpaskow).
8. Brak profitu.

Do #!$%@? każdy pierwszy, ale nikt nie spytał, czy może pomóc #zalesie .
  • 65
Każdemu podam rękę, czy to ze ktoś ze śląska, ktoś z nad morza, no każdemu, ale nie warszawiakowi, ja #!$%@?, jak wielkiego bóludupy i poczucia wyższości nie ma dosłownie nikt, zachowują się, jakby żyli w innym kraju i byli od reszty społeczeństwa lepsi, kopałabym po ryjach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nodia bo patrząc na zarobki żyjemy w innym kraju ( ͡ ͜ʖ ͡)
@kinollos: dziwne - ja wczoraj miałem awarie i co 2 przejeżdżający samochód pytał czy mi pomóc. Centrum Warszawy

@Nodia: zawsze mnie zastanawia skąd macie takie pojęcie o warszawiakach. Mieszkam tu od 8 lat i oprócz żuli i sebów w autobusach spotykam samych pozytywnych ludzi. Może po prostu nigdy nie miałem w stosunku do nich kompleksów tak jak reszta polski?
@kinollos: Każdemu podam rękę, czy to ze ktoś ze śląska, ktoś z nad morza, no każdemu, ale nie warszawiakowi, ja #!$%@?, jak wielkiego bóludupy i poczucia wyższości nie ma dosłownie nikt, zachowują się, jakby żyli w innym kraju i byli od reszty społeczeństwa lepsi, kopałabym po ryjach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nodia: bo troche zyja w innym kraju :)
@kinollos miałeś ewidentnie zły dzień, ludzie Cię zawiedli a nadal taki pozytywny jesteś. Dziwak ;p Znałam kiedyś takiego​ jednego pozytywnego, Bartek ma na imię. Nie masz czasem na imię Bartek?
@niania: Miałem chyba najlepszy weekend w tym roku, więc 3 pajaców po południu w niedzielę nie było w stanie mi go zepsuć. Nie mówiąc już o moim odczuciu co do stolicy. Nie mam na imię Bartek :)
@NieRozumiemIronii: Mam auto od nowości, przejechane poniżej 100k km, w większości po trasach, benzyna bez turbo - olej (syntetyk) wymieniany co 10-12k km, lpg zakładane w jednej z najlepszych gazowni w kraju (klinika lpg), zawsze wszystko robione bezzwłocznie i na oryginalnych częściach. Co mogę jeszcze zrobić, żeby to nie była moja wina, że czasem auto się po prostu zepsuje? Za dużo jeżdżę, żęby mnie było stać na zwlekanie z naprawami.