Wpis z mikrobloga

Postawiłem krzesełko, megafon i czekałem na reakcje. Tyle się mówi, że Polacy to zamknięty w sobie kraj, ciężko o uśmiech, pozytywne nastawienie a w ciągu pół godziny miałem przyjemność zobaczyć tyle pozytywnych reakcji, że do tej pory ryj mi się uśmiecha.
Mężczyzni wyznawali miłość swoim kobietom, niektórzy wychwalali Konfucjusza, wiele osób nie miało przysłowiowego kija w tyłku by krzyknąć do megafonu ''gdzie toi toi bo siku mi się chce''. Pozytywna energia, uśmiechy, wile osób od razu nie odchodziło tylko chciało chwilę stanąć i pogadać.
Naprawdę mentalność Polaków się zmienia i po takim popołudniu jestem tak dumny z bycia Polakiem. Tak po prostu za mentalność.
(uroniłem aż łzę, to przez cebulę)

#feels #polskiyoutube
Pobierz r.....a - Postawiłem krzesełko, megafon i czekałem na reakcje. Tyle się mówi, że Pola...
źródło: comment_kls00SjRQHOGmrhNw8KgJJMzw3sRRPL0.jpg
  • 92
@rezyserzycia: akcja może i fajna, ale wnioski jakie czytam bolą. Najbardziej boli duma z bycia Polakiem. Bo ktoś powiedział, że chce siku? A co to w ogóle jest duma z bycia Polakiem? Najdurniesze z uczuć. Dumnym można być z osiągnięć, do których przyłożyło się swoją rękę, do bycia Polakiem nikt nie przyłożył, tu się urodziłeś i nie miałeś nato żadnego wpływu.
@rezyserzycia: W filmie poniżej ludzie wykrzykują, że dotykali kolegów i mają małe penisy.
Ludzie na całym świecie tacy są - zwariowani, uśmiechnięci, czasem #!$%@?, a czasem mają tego kija w dupie.
A tutaj w komentarzach jazda po "zgniłym" zachodzie przy jednoczesnym formułowaniu zdania, że Polacy tego kija w tyłku nie mają. No wcale. Pozytywny filmik wykorzystujecie do budowania negatywnego wizerunku innych nacji, gdzie 60% z nas wg niedawnej ankiety na mikroblogu
Tarec - @rezyserzycia: W filmie poniżej ludzie wykrzykują, że dotykali kolegów i mają...
@PaNaTypa: No nie wiem, popatrz na wykop, zdecydowana większość wpisów to #!$%@? się do 'innych' : do innych grup społecznych, nacji, ras, płci - smarowanie gównem każdego kogo można tylko przez chwilę by poczuć się lepszym.

Dla mnie to kwintesencja chlewa obsranego gównem.