Wpis z mikrobloga

Postawiłem krzesełko, megafon i czekałem na reakcje. Tyle się mówi, że Polacy to zamknięty w sobie kraj, ciężko o uśmiech, pozytywne nastawienie a w ciągu pół godziny miałem przyjemność zobaczyć tyle pozytywnych reakcji, że do tej pory ryj mi się uśmiecha.
Mężczyzni wyznawali miłość swoim kobietom, niektórzy wychwalali Konfucjusza, wiele osób nie miało przysłowiowego kija w tyłku by krzyknąć do megafonu ''gdzie toi toi bo siku mi się chce''. Pozytywna energia, uśmiechy, wile osób od razu nie odchodziło tylko chciało chwilę stanąć i pogadać.
Naprawdę mentalność Polaków się zmienia i po takim popołudniu jestem tak dumny z bycia Polakiem. Tak po prostu za mentalność.
(uroniłem aż łzę, to przez cebulę)

#feels #polskiyoutube
r.....a - Postawiłem krzesełko, megafon i czekałem na reakcje. Tyle się mówi, że Pola...

źródło: comment_kls00SjRQHOGmrhNw8KgJJMzw3sRRPL0.jpg

Pobierz
  • 92
Postawiłem krzesełko, megafon i czekałem na reakcje. Tyle się mówi, że Polacy to zamknięty w sobie kraj, ciężko o uśmiech, pozytywne nastawienie a w ciągu pół godziny miałem przyjemność zobaczyć tyle pozytywnych reakcji, że do tej pory ryj mi się uśmiecha.

Mężczyzni wyznawali miłość swoim kobietom, niektórzy wychwalali Konfucjusza, wiele osób nie miało przysłowiowego kija w tyłku by krzyknąć do megafonu ''gdzie toi toi bo siku mi się chce''. Pozytywna energia, uśmiechy,