Wpis z mikrobloga

Xperia X


@Frezzek: Pozwolę sobie odkopać post sprzed prawie 4 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupiłem ostatecznie wtedy honora 8, bo znalazłem w dobrej cenie i dzielnie służy już prawie 4 lata. W życiu bym się nie spodziewał, że tyle smartfon pociągnie. Teraz szukam nowego tel. bo bateria trzyma mi już tylko kilka godzin :P W zasadzie gdyby nie ta bateria, to dalej bym go trzymał, bo
@96czaki To cieszę się, że udało się dobrze doradzić. Teraz za czym konkretnie się rozglądasz? Masz jakieś wymagania? Może uda mi sie coś polecić znowu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Frezzek: Optymistycznie zakładając, że tel znowu długo posłuży to chciałbym, żeby 5G obsługiwał, a wyboru jakiegoś dużego na razie nie ma. Generalnie przeglądam na bieżąco co jest do 2k PLN.

Niby Xiaomi 10T wydaje się spoko, ale mam jakąś awersję do tej marki.
@96czaki: Ja z Xiaomi jestem juz związany od dobrych 5 lat. Obecnie używam POCO F2 PRO i jestem zadowolony, szczególnie patrząc przez pryzmat ceny (1400pln). Wiadomo ma jakieś tam swoje bolączki, ale nie wpływają one znacząco na codzienną pracę. Wcześniej używałem Mi6 ponad 2 lata i nigdy mnie ten telefon nie zawiodł, nawet bateria przez te 2 lata się uchowała, nadal trzyma zadowalająco, wydajność również dalej na plus.

Do tych 2000