Wpis z mikrobloga

@mmws: a jaki jest problem zabrać butelkę po piwie i ją wywalić do tego kontenera ? rozumiem że lepiej #!$%@?ć na kupę jak reszta patologii ... takie myślenie nie prowadzi do niczego ... jeszcze może jakąś obsługę zatrudnić co będzie chodziła i zbierała jak w restauracji ..
a jaki jest problem zabrać butelkę po piwie i ją wywalić do tego kontenera ? rozumiem że lepiej #!$%@?ć na kupę jak reszta patologii.


@Pszesmiewca: Pozwól, że rozrysuję ci sytuację. Na czerwono zaznaczyłem kontener(taki większy śmientik a nie kontener). Przypadał jeden na całą stronę Chwaliszewa! Uważasz, że jeden śmietnik starczy na pozostałości po paru tysiącach ludzi?
Pobierz mmws - > a jaki jest problem zabrać butelkę po piwie i ją wywalić do tego kontenera ?...
źródło: comment_NIrkMDfbact9BQs8SPM5jof159wApy0I.jpg
@Pszesmiewca: tej no ale o co chodzi? śmieci ładnie popakowane w worki i przyniesione do kontenera, a że kontener pełny bo postawili tylko jeden to co ludzie mieli zrobić, zjeść te śmieci? ja też bym postawił obok i nie uważam, że to w jakimkolwiek stopniu coś złego...
@Pszesmiewca: ja byłem w nocy wczoraj koło rocha i to była tragedia . Trzeba było uważać żeby się nie #!$%@? o butelki i inne śmieci . Porozwalane całe grille . Syf kiła i mogiła . I tak samo sobie pomyślałem ze wprowadza ten zakaz bo jak tak dalej będzie to masakra
@Pszesmiewca: Była tam wczoraj dzicz, ale tak na dobrą sprawę to co miało się z tymi śmieciami dziać? Do rzeki mieli wrzucać? Zarządca terenu chyba nie spodziewał się tam aż takich tłumów. Schody jeszcze nie pomontowane po zimie, toi brak, śmietniki te co były to zapełniły się w godzinę.
@Nightcrawler1609: OK już niech będą hałdy śmieci przy tych kontenerach ale niech to będzie wszytsko w jednym miejscu a nie wszędzie jak by granatem ktoś rzucił . Debile i syfiarze . Już nie wspomnę o tym co można zaobserwować siedząc na brzegu co płynie w warcie
@Nightcrawler1609: Oczywiście, nie chcę nikogo usprawiedliwiać, ale nie bądźmy naiwni. Nawet gdyby każdy te śmieci ze sobą zabrał to uliczne kosze byłyby przepełnione chyba w całym centrum. #!$%@? studenci, którzy za chwilę idą na miasto raczej też nie do końca myślą co by tu z tymi śmieciami zrobić. W tamtym roku było ok, wuchta śmietników, ekipa sprzątająca działająca na bieżąco i było nad ranem już czysto. Jedynie nie mogę zdzierżyć tych
@Nightcrawler1609: Szedłbym raczej w stronę prewencji niż od razu karania. Tylko, że potrzeba by środków i to nie małych. Aby zapanować nad takim tłumem to pewnie potrzeba by co najmniej setki policjantów po cywilnemu. Nawet jeśli kogoś by złapali to mandatów od razu nie dawać, ciemność utrudnia, jeśli nie uniemożliwia rozpoznanie.