Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pogarda mBanku dla swoich klientów przeszła moje wyobrażenia. Zupełnie otwartym tekstem pokazują na swojej stronie: jesteś naszym klientem? Beka z ciebie, głupku, najwyraźniej lubisz być okradany, zapłacisz za kredyt 1000zł więcej. I nie jest to zupełnie ukryte, sami sprawdźcie (picrel):
https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyt-gotowkowy-konsolidacyjny/kredyt-got-konsolidacyjny/

A to jeszcze nie wszystko. Zadzwonili do mnie i zaproponowali mi "fantastyczną" ofertę: 9,19% rocznie, prowizja 13,99% (!), rata około 940 zł przy tej kwocie, co na zdjęciach. Ponad 3000 zł (!!!) droższy kredyt, niż proponują na stronie nowym klientom, ponad 2000 zł droższy, niż obecnym. To nieprawdopodobne, dużo bardziej godny zaufania jest budowlaniec rozliczający koszty materiałów i Chińczyk z Aliexpress, niż jeden z największych banków w Polsce.

Strzeżcie się Mirki mBanku, chwila nieuwagi może was kosztować wiele tysięcy złotych, wizerunek i zaufanie nie mają dla nich żadnego znaczenia. Sytuacja z głównej sprzed dwóch dni to dla nich norma.

#oszukujo #mbank #bank #pieniadze #banki #bankowosc #finanse #kredyt

Pozdrawiam @ZespolmBanku,
mirek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pogarda mBanku dla swoich klientów ...
źródło: comment_xPplCHVBBhIxIBJsFMdA5BOenOkRWpB1.jpg
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wnikam tu w sensowność takich rozwiązań, ale generalnie jest to dość popularne w wielu branżach, że nowi klienci dostają dobre warunki, żeby ich przyciągnąć. Nawet u chińczyków masz jakieś kupony/bony na pierwsze zakupy, nowe konto itp. To samo w telekomach czy w różnych innych firmach. Każdy stara się budować jak najszybciej bazę klientów, których już potem będzie mógł "obrabiać".
W bankach masz to samo w lokatach - najczęściej dla