Wpis z mikrobloga

Jadę zaraz szukać dla siebie garnituru m.in na komunię siostry i na imprezę na studiach. W galerii są sklepy vistula, bytom, recman i kompletnie nie wiem, które wypadająlepiej jakościowo. Nie chcę wydać więcej niż 2tys na całość. Ostatni raz kupowałem garnitur w liceum i jestem zielony w tym temacie. Proszę doradźcie na co zwrócić uwagę żeby bez sensu nie przepłacać za markę. #modameska #garnitur #garnitury
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cabajo: Standardowa instrukcja - www.bytom.pl i vistula.pl i szukaj czy są wyprzedaże/outlety. Jak są to jedziesz do salonu, dobierasz sobie rozmiarówke, krój i wzrost głównie. Dziękujesz, mówisz, że się zastanowisz. Idziesz do domu i kupujesz to co jest w wyprzedaży w dokładnie takim rozmiarze jak mierzyłeś. W bytomiu powtarzalność rozmiarówek jest idealna. Garniak 100% wełna za 500-800 zeta idzie kupić czyli połowe normalnej ceny. Wyprzedaże w galeryjnych punktach tych marek
  • Odpowiedz
@Tukan_Marcin: Tak samo u mnie - Bytom, 650zł w promocji, do poprawy taliowanie + skrócenie spodni. Wstrzeliwałem się między rozmiary i nie szło dobrać idealnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz