Wpis z mikrobloga

Wprowadzamy zmiany w rankingu. Droga do bordowego koloru będzie dłuższa, ale i tytuł ten będzie dla bardziej zasłużonych.

Od teraz, niezależnie od osiągnięć, zielony kolor nicka będą miały wszystkie konta nie starsze niż 30 dni. Kolor bordowy otrzymywać będą użytkownicy ze stażem dłuższym niż 90 dni i odpowiednio wysoką aktywnością na Wykopie.
  • 165
Widze, ze pojawilo sie troche pytan wiec:

- ranking przeliczy sie w nocy i wtedy beda przetasowania - stad Ci co powinni zmienic kolor, zmienia go nad ranem

- poniewaz, jak ktos juz zauwazyl, uwzgledniamy w rankingu troche dluzsza aktywnosci niz 30 dni, dlatego postanowilismy, ze bordo moze byc ten, kto bedzie na wykopie przez dluzszy czas - trzeba trzymac wysoki poziom przez 90 dni, nie wystarczy sie juz wybic jednym znaleziskiem
Ja za to nie wiem czemu jestem bordowy, skoro mało użytkowników w ogóle mnie kojarzy i wypowiadam się rzadko. Wprawdzie zdarza się co jakiś czas zgarnąć masę plusów za jakiś zwięzły komentarz, ale nie uważam, żebym był aktywny. Wykopuję też bardzo mało, bo mało mi się podoba. :)

Nie żebym narzekał na swój kolor, ale zawsze mnie to zastanawiało. Blisko 3 letni staż tego nie tłumaczy. :)
Poza tym może lepiej wybrać kilku moderatorów i w końcu zadbać o wykopalisko? Jeśli coś ma więcej zakopów niż wykopów to niech usuwają takie pierdoły z wykopaliska.
@maciejkiner: odpowiedz była mniej więcej natychmiastowa od Michała! wiem co i jak...

ale spoko jak będę usuwać konto to Ty będziesz pierwszą osobą,która się o tym dowie i w końcu będziesz mógł zrobić ze mnie [ sorry error 404 ] 3y jakoś tam... :)

Pozdrawiam.
Fakt, jest z czego się cieszyć, bordowy, zielony czy bury. Śmieszne to, najpierw na wykopie czytuję jakie to podziały są złe, ale Elytą #!$%@? go wie czego trzeba być. Wydrukujcie sobie stronę w kolorze i idźcie se ulżyć do łazienki.
olewam kolory. Dla mnie ważniejsze są wypowiedzi i ich wartość. Natomiast "tuba propagandowa" z bordowym nickiem to porażka administracji.
Ja myślę, że można by też wprowadzić funkcję sądu skorupkowego wśród bordowych w tajnym głosowaniu, co tydzień wybieralibyśmy osobę, która dostawałaby bana.
@meat81: odpowiedzi nie ma na blogu, wiec nie wiedzialem, ze cos Ci odpisal :> Co do opini o rankijngu to wiele osob ma swoje opinie o nim, jednym sie podoba, innym nie - ale na razie jest jaki jest i nic nie zapowiada zmian.

@shisho: moderacja to funkcja ktora pelnisz rownolegle z praca w wykopie - co do poszukiwan, to aktualnie nic mi nie wiadomo o wakatach, ale CV zawsze
@maciejkiner: Fakt, zmylilo mnie ze zmienil mi sie moj ranking tylko minimalnie (Bez urazy Frollo : D). Przy okazji zrozumialem skad bierze sie srebrny kolor u osob ktore teoretycznie nie powinny moc komentowac.
Co Wy się ludzie tak jaracie tym kolorkiem? To konto (kiedyś używałem innego) mam od grudnia. Po miesiącu zrobiłem się pomarańczowy a po kolejnych 7 dniach byłem już bordowy (po 40 komentarzach..). Faktycznie wielkie mi wyróżnienie. Teraz w końcu to zmienili, ale ogólnie niektórzy chyba naprawdę potrzebują sobie powiekszać e-peni.sa;)