Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem ze stylówą. Zazwyczaj chodzę w zwykłych jeansach z lat dziewięćdziesiątych. Nie kupuję markowych. Zazwyczaj jakieś noname'y z bazaru albo F&F z Tesco.

Jeśli chodzi o górę, to najczęściej chodzę w dość dużych T-shirtach. Nie lubię opiętych koszulek, bo raczej #suchoklates. Na to idzie rozpinana bluza z kapturem. Głównie sieciówki typu Reserved, Cropp.

Buty: trekingi Quechua z Decathlona.

W tym roku mam zamiar i wyjść z #tfwnogf i #przegryw. Chciałbym kupić jakieś nowe ubrania, by być atrakcyjnym dla dzieczyny na randce, ale nie mam pomysłu. Możecie coś doradzić? Nie chcę radykalnych zmian, typu pielucho-spodnie z wpisu http://www.wykop.pl/wpis/23041585 ale coś, co byłbym w stanie zaakceptować.

#modameska #niebieskiepaski #wychodzimyzprzegrywu

Jak pewnie wywnioskowaliście, pracuję w branży IT. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza problemem z ubiorem, z wyglądem jest raczej dobrze. 185cm, morda nie najgorsza, bez kuca, równe białe zęby, itp.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam problem ze stylówą. Zazwyczaj c...

źródło: comment_eZOH95d474yadeElDu4Tsrt5lvjrA4zl.jpg

Pobierz
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: nie kupuj rozpinanych bluz z kapturem i koszul z krótkim rękawem. Wg mnie szerokie koncówki nogawek wyglądają teraz troche kiepsko. Żandnych #!$%@? wzorków fikuśnych, jak nie wiesz co wybrać to lepiej klasyczne kolory jednolite - szary, granatowy, camel
Jakaś lekka kurtka typu bomber i bedzie ok
@AnonimoweMirkoWyznania: wejdź do jakiegoś reserved albo h&m - tam kup jakieś bardziej dopasowane spodnie(nie opinające się, ale po prostu takie które nie wyglądają jak dwa zszyte worki po ziemniakach). Pomimo bycia suchoklatesem nie kupuj obwisłych koszulek. Kupuj po prostu w rozmiarze dopasowanym pod ciebie - nie opinające się i nie jakieś workowate. Do tego zamiast bluz z t-shirtami dokup sobie jakiś sweter albo koszulę. Staraj się omijać croppa i house'a bo
@AnonimoweMirkoWyznania: Lepiej uzbieraj więcej kasy i kup lepsze ciuchy zamiast słuchać gównorad stulejarzy powyżej i iść do hm czy reserved. Te ciuszki są tylko o 0.5 w skali 1-10 wyżej niż twoje FF z Tesco. Uzbieraj hajsik, poczekaj na promocje i kup konkretne ciuszki z Vistuli/Wolczanki/Bytomia i pamiętaj jak kupujesz ciuszki to myśl o tym czym je będziesz nosił. Na nic ci ładne spodnie jak nie będziesz miał nic pasującego na
Wytłumacz mi opie dlaczego bycie suchoklatesem przeszkadza Ci w noszeniu teesów w dopasowanym rozmiarze. No chyba, że po prostu uwielbiasz latać w workach po ziemniakach i wyglądać jak klaun.