Wpis z mikrobloga

Facet zaprasza koleżankę na weselę.
Czy powinien włożyć za nią pieniądze do koperty czyli dać prezent za ich dwoje?
Czy ona powinna się dorzucić do prezentu?

#wesele

Kwestia prezentu na wesele

  • Powinien włożyć za nią pieniądze do koperty. 90.8% (3152)
  • Koleżanka powinna dorzucić się do tego prezentu. 9.2% (319)

Oddanych głosów: 3471

  • 52
  • Odpowiedz
@vistula89: laska ma obcym ludziom dawać kase? XD jakby mnie zaprosiła laska na wesele i jeszcze kazała za to płacić obcym ludziom to bym ją wyśmiał chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vistula89: nie ważne w którą stronę XD co innego sytuacja jak oboje jesteście zaproszeni i zamierzacie iść tam RAZEM to wtedy spoko, ale jak zapraszasz SWOJĄ KOLEŻANKĘ do RANDOMOWYCH DLA NIEJ osób, to rejczel, że nie będzie buliła kasę za to, że Ty łaskawie ją na wesele zaprosiłeś :D
  • Odpowiedz
@vistula89: chyba żartujesz :D facet zaprasza dziewoję na niezwiązane z nią wesele i jeszcze ma dorzucać się do prezentu? może niech jeszcze dojazd opłaci ( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@vistula89: 3 razy różowe zapraszały mnie na wesela, za każdym razem proponowałem, że chcę się dołożyć do koperty, ale nie pozwalały mi.
Później starałem się jakoś odwdzięczyć im, zapraszałem je na jakąś kolację czy coś
  • Odpowiedz
@vistula89: IMO w dobrym tonie jest to by laska się jakoś w niewielki sposób dorzuciła tj. facet kupuje prezent (daje kopertę) a ona jakiś dodatek - kwiaty czy co się tam teraz daje (niektórzy chcą książki, kupony lotto itp.).
  • Odpowiedz