Wpis z mikrobloga

Kto wyrwał X230 za dobrą kasę? Ja. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdecydowanie mocniejsza przenośna bestyjka od X31, który od teraz pełnić będzie rolę dedykowanego emulatora starych konsol na stałe podpiętego pod telewizor. Odnośnie nowego nabytku: znalazłem ofertę sprzedaży egzemplarza w bardzo dobrym stanie, do tego z nową baterią. Sprzedający obniżył nawet lekko cenę, ponieważ postanowiłem pofatygować się po sprzęt osobiście. Zależało mi przede wszystkim na długim czasie pracy na baterii - nawet ta standardowa, sześciokomorowa którą mam spokojnie daje radę przez 5-6 godzin z włączonym WiFi, a więc jest bardzo fajnie biorąc pod uwagę niewielkie rozmiary i wagę. Zaskoczyła mnie wydajność zintegrowanej karty graficznej, nawet Overwatch nie powoduje zbyt wielkich problemów. Summa summarum - bardzo udany zakup. #thinkpad #pcmasterrace
sasukeyokai - Kto wyrwał X230 za dobrą kasę? Ja. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdecydowanie mocniejsza ...

źródło: comment_MBNXOHt788VFF1PrvgK2zOnogxVcLtXL.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Pjongjanska_ferma_zolwi: i5-3320M, 4 GB RAM-u, 320 GB dysku, matryca IPS. SSD nie jest dołożone i raczej w najbliższym czasie nie będzie. Najpierw rozbudowa pamięci a potem się zobaczy. To nie jest mój główny komputer, tak więc nie mam na to zbyt wielkiego ciśnienia. EDIT: Prędzej sobie tą slice battery dokupię - 20 godziny na baterii to nie w kij dmuchał.
  • Odpowiedz
@Baero: Bardzo odpowiada mi stara klawiatura, dlatego odrobinę obawiałem się kupna X230 z tą nowszą. Na szczęście okazało się, że bałem się na wyrost - nowa klawiatura naprawdę nie jest zła.
  • Odpowiedz
@fervi: Mówiąc "konsola" mam na myśli urządzenie do którego wkładasz płytę/kartridż i możesz grać od razu, zamiast czekać na instalację uaktualnień systemu i patchy do gier. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@fervi: PS2 emulować nie muszę bo mam je fizycznie w formie srebrnego fata ze sporym dyskiem twardym. Dolphinem bawię się na głównym sprzęcie, ale tam mam dość spory zapas mocy, więc nie ma problemu. Do tego ostatnio odpaliłem sobie Cemu - Mario Kart 8 chodzi całkiem nieźle ^^
  • Odpowiedz
  • 0
@BluRaf: Myślałem o tym, ale mimo łatwości samej procedury przeszczepu występują później drobne problemy z niektórymi klawiszami. Jeśli będę chciał korzystać ze starej klawiatury, to po prostu otworzę sobie X31.
  • Odpowiedz