Wpis z mikrobloga

Fajnie jakby na papierosy podnieśli jeszcze większą akzycę, tak zeby papierosy kosztowały minimum 30-40złotych. Odechciało by Wam się palić, a społeczeńśtwo niepalące by miało z Was wielką bekę. Śmierdziele.

#papierosy #gownowpis
  • 118
  • Odpowiedz
@beagl: Kurna, teraz już co druga paczka po papierosach w mojej okolicy leżąca na ulicy ma ruskie ostrzeżenie, przy takich cenach to już by do czuło do 100% chyba
  • Odpowiedz
A czemu ja mam wąchać jak ktoś je kanapki z pastą rybną w pracy albo jajko na twardo w pociągu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta sama logika.


@MarianoaItaliano: @formidable @Lizakoo Wdychanie jak ktoś je kanapkę, albo nawet wdychanie smrodu kanapki która była zjedzona godziny temu nie wpłynie źle na Twoje zdrowie. Tak samo czosnku, ogórków itp. Wdychanie smrodu papierosowego wpłynie za to źle. Tak, samego smrodu też,
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick: Argument ekonomiczny > argument prozdrowotny.

Czy wy ludzie do cholery naprawdę potrzebujecie żeby państwo regulowało wszystko począwszy od cen fajek poprzez pojemność spłuczki w kiblu a na mocy odkurzacza skończywszy? Bo ja tego nie potrzebuję, chcę mieć wolny wybór. Jak mam ochotę to się napiję, jak będę miał ochotę to sobie zapalę, a jak będę miał ochotę to podłączę sobie odkurzacz o mocy 3kW do gniazdka bo za to płacę,
  • Odpowiedz
Argument ekonomiczny > argument prozdrowotny.


@MarianoaItaliano: Argument prozdrowotny > argument ekonomiczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy wy ludzie do cholery naprawdę potrzebujecie żeby państwo regulowało wszystko począwszy od cen fajek poprzez pojemność spłuczki w kiblu a na mocy odkurzacza skończywszy? Bo ja tego nie potrzebuję, chcę mieć wolny wybór.


Nie, nie twierdzę, że regulacja cen to rozwiązanie. Zakaz palenia w miejscach publicznych i pracy to rozwiązanie. Ale
  • Odpowiedz
A czemu ja mam wąchać jak ktoś je kanapki z pastą rybną w pracy albo jajko na twardo w pociągu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta sama logika


@MarianoaItaliano: koszta leczenia powiklan po paleniu troszke inne niż rolka srajtaśmy po nieswiezym jajku. Ale porownanie odnosnie zapachow jest ok.
  • Odpowiedz
Zakaz palenia w miejscach publicznych i pracy to rozwiązanie.

@JakisTakiNick: Przecież tak czy tak nie wolno palić w pomieszczeniach czy środkach komunikacji miejskiej. Palacze wychodzą na dymka do palarni albo na dwór.

nie chcę dostać raka płuc i tyle.

@JakisTakiNick: Prędzej dostaniesz raka płuc od sąsiada palącego śmieciami w piecu C.O. niż od człowieka co pali fajki na przerwie na dworzu.

Cytując mojego pradziadka: Na coś trzeba umrzeć ( ͡
  • Odpowiedz
@beagl: pomysł z dupy.

Podobnie jak ten: powinno się płacić za koty, reglamentację wprowadzić, płacić za oddanie do schroniska! Społeczeństwo będzie mieć bekę z niedojrzałych cwaniaków! Odechce im się krzywdzić zwierzaki!!!!111oneoneone

Niby gdzieś tam przyświeca myśl, żeby pomóc, ale wiadomo, że i tak weźmie/odda szarej strefie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
aldrig - @beagl: pomysł z dupy. 

Podobnie jak ten: powinno się płacić za koty, regla...

źródło: comment_rbXW2P2XWsHToZLpC123vM97buKDSp5Z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Przecież tak czy tak nie wolno palić w pomieszczeniach czy środkach komunikacji miejskiej. Palacze wychodzą na dymka do palarni albo na dwór.


@MarianoaItaliano: Wyżej napisałem, dlaczego śmierdzący człowiek może i tak być szkodlwy dla otoczenia, nie ważne gdzie on palił, ważne że śmierdzi stojąc obok mnie albo przynosi ten smród i on się osiada np. na ścianach. Dlatego warto to piętnować.

Zapewne jak ktoś porządnie się przewietrzy przed powrotem do biura
  • Odpowiedz