Wpis z mikrobloga

To chyba w Miasteczku Wilanów ( ͡ ͜ʖ ͡)


@MarianoaItaliano: Przykro mi, ale tak wygląda współczesna rzeczywistość, chyba, że właśnie mieszkasz w miasteczku albo wsi, ale nawet w miasteczku pewnie zauważysz, że w pierwszym dużym sklepie powstał dział "eko". Dlaczego? Bo się opłaca, bo to jest kupowane, bo w modzie jest dbanie o swoje zdrowie. Niestety, czasem to głupie, bo większość ludzi np. może jeść gluten,
@JakisTakiNick: Mieszkam w Radomiu, jedno z większych miast w Polsce jak wiesz. Działy eko to już od dawna są w marketach, ale ja nie widzę sensu w przepłacaniu za mąkę czy cukier tylko dlatego że jest rzekomo ekologiczna czy bio. Warzyw, owoców, mięsa i wędliny tak czy tak nie kupuję w marketach tylko na targu, bo jest przede wszystkim tańsze i IMHO lepsze, ale to jest ocena subiektywna.

Gdyby mnie CBOS
Działy eko to już od dawna są w marketach, ale ja nie widzę sensu w przepłacaniu za mąkę czy cukier tylko dlatego że jest rzekomo ekologiczna czy bio. Warzyw, owoców, mięsa i wędliny tak czy tak nie kupuję w marketach tylko na targu, bo jest przede wszystkim tańsze i IMHO lepsze, ale to jest ocena subiektywna.


@MarianoaItaliano: Dokładnie o tym mówię, nie opłaca się tego kupować, ale działy są, bo jest
mogliby też opodatkować narzekanie, nic tak nie #!$%@? jak polska morda, której wszystko dookoła przeszkadza
@beagl ja nie pale, aje uważam, że Tak samo internet powinien być droższy, tak o około 500 zł miesięcznie. Korzystaliby Tokio Ci, którzy muszą, wróciłyby kafejki i nie byłoby gimbazy w sieci. Internet też nie jest niezbędny do życia :)
@beagl: Cos ci sie nie podoba - #!$%@? innym xD Typowe polaczkowate myslenie. Nie podoba ci sie ze inni pala - zakazac / zwiekszyc akcyze. Nie podoba ci sie jak ktos jezdzi na motocyklu - zakazac jazdy motocyklami albo utrunic innym. Ja #!$%@? w jakim ja kraju zyje xD Wyjdz z piwnicy. Nie zyjesz sam w tym spoleczenstwie i musisz sie pogodzic z tym, ze ktos ma inne zdanie na niektore
@JakisTakiNick: Pokazali, że 3rd hand smoke powoduje problemy i znaleźli czynniki rakotwórcze i związki nikotyny gdy spryskali powierzchnie od 4 do 12 razy mocniej niż zwykle jest w domach(gdzie statystyczny palacz pali najwięcej fajek) także myślę, że jeśli ktoś pali na powietrzu w robocie 2-3 fajki w ciągu 8 godzin to nie masz się o co martwić, nie dostaniesz raka.
@MarianoaItaliano:

Ja tam w to nie wierzę. Znam ludzi co palili całe życie a dożyli 85 lat a takich co zdrowo się odżywiali, uprawiali sport i nie dożyli 30 bo pikawa nie wytrzymała. To nie jest reguła


O #!$%@?, co ja przeczytałem, dowody anegdotyczne w poważnej dyskusji i #!$%@?, że jak istnieją anegdotki, to nie ma reguły ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Szkodliwość palenia papierosów jest gruntownie przebadana
@Chilli_Heatwave

Czemu mam wachac czyjes ubrania ktore tak przelecialy dymem oraz wachac jego oddech przy rozmowie?


Nie przesadzajmy, ale jedno jest strasznie #!$%@?ące - te #!$%@? ściągają ostatniego bucha przed drzwiami sklepu, pojazfu komunikacji miejskiej, instytucji publicznej itd i #!$%@?ą ten #!$%@?ły gnój do środka. Mam wtedy ochotę #!$%@?ąć w ryj takiemu/takiej ignorantowi/ignorantce