Wpis z mikrobloga

Fajnie jakby na papierosy podnieśli jeszcze większą akzycę, tak zeby papierosy kosztowały minimum 30-40złotych. Odechciało by Wam się palić, a społeczeńśtwo niepalące by miało z Was wielką bekę. Śmierdziele.

#papierosy #gownowpis
  • 118
  • Odpowiedz
dlaczego śmierdzący człowiek może i tak być szkodlwy dla otoczenia, nie ważne gdzie on palił, ważne że śmierdzi stojąc obok mnie albo przynosi ten smród i on się osiada np. na ścianach.

@JakisTakiNick: To jest widzisz kwestia indywidualna. Jednemu przeszkadza zapach papierosów, drugiemu zapach jajek ale jakoś palacze nie wnioskują o podwyższenie ceny jajek bo im śmierdzą. A jajka w dużych ilościach też są podobno szkodliwe ( ͡ ͜
  • Odpowiedz
To jest widzisz kwestia indywidualna. Jednemu przeszkadza zapach papierosów, drugiemu zapach jajek ale jakoś palacze nie wnioskują o podwyższenie ceny jajek bo im śmierdzą. A jajka w dużych ilościach też są podobno szkodliwe ( ͡ ͜ʖ ͡)


@MarianoaItaliano: Jaka kwestia indywidualna. Naprawdę będziesz dalej udawał i ignorował to co wkleiłem wyżej, o szkodliwości smrodu papierosowego?

Ja tam w to nie wierzę. Znam ludzi co palili całe
  • Odpowiedz
@beagl: HURR DURR, mam 17 lat, jestem wojującą zielonką i będę wygłaszał popularne opinie dla atencji. Jaki masz problem? Mama pali i Ci do piwnicy dym zalatuje?

Ja nie palę i mam w dupie co robią inni, bo mam swoje życie.
  • Odpowiedz
@beagl i gówno to da, jak zaczynałem palić w 2008 roku to pety były po ok 5 zł za paczkę, teraz są po 15 czyli 3 razy tyle. A pala nadal w #!$%@? ludzi. Wydatki niektórych już dochodzą do 500 na miesiąc.

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz: palenie się obrzydza, są te całe rysunki cały czas gadają że szkodzi itp.

A alkohol co? 100x gorsza uzywka, tworzy biedę, patologie i kolejne osiedla
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Dobra weź, bo trollujesz najwyraźniej, albo w ogóle nie czytasz na co mi odpisujesz xD Nie ze mną te numery italiano (no chyba że serio masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, ale nie wydaje mi się, nie uważam Cię za idiotę xD)
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick: Nie trolluję, a skąd - tylko nie wiem co ci przeszkadza co ktoś sobie robi. Ty nie palisz, kolega z pracy nie pali w waszym wspólnym biurze, współpasażer w autobusie nie pali, kasjerka w żabce nie dmucha ci dymem papierosowym w twarz więc nie wiem o co ci chodzi.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano:

tylko nie wiem co ci przeszkadza co ktoś sobie robi

taki mały protip o którym piszę ciągle powyżej i który ignorujesz - to mi przeszkadza, że może mi sprawić raka płuc.

A jeśli pali np. u siebie w domu i skutki uboczne jego palenie nie sięgają mnie, to nic mi nie przeszkadza, mam to w dupie.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Masz wyżej napisane - jeśli przed powrotem do biura wywietrzy się z tego smrodu i nie będzie go wnosił do środka, by to się osiadało na ścianach itp (oprócz swoich ciuchów które pewnie aż tak nie walą, jeśli nie będę się do niego przytulał, wiadomo ze cały się nie pozbędzie smrodu) to niech pali, mam to gdzieś. Jak przynosi smród to nie mam tego gdzieś bo wpływa to na moje
  • Odpowiedz
Co ty #!$%@? tworzysz? xD A co jak hipotetycznie ktoś mieszka 2 minuty od pracy, zapali sobie w domu i zaraz potem przyjdzie do biura?


@MarianoaItaliano: Nic nie tworzę. Jak chcesz prosto to proszę:

- #!$%@? w biurze papierosami? ŹLE i nie mnie obchodzi kogoś "wolność" która kończy się tam gdzie zaczyna się moja. Ma przestać #!$%@?ć, nie z powodu mojego zmysłu estetyki i zapachu, ale zdrowia. Nie chcę wdychać rakogennych
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick: Prosto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niemniej jednak musisz wiedzieć że mało kto w dzisiejszych czasach ma takiego #!$%@? na punkcie swojego zdrowia. Inaczej np. wszyscy nosiliby maseczki od smogu jak chociażby w Japonii (która notabene ma podobny współczynnik palaczy co Polska a średnia wieku jest nieporównywalnie większa na korzyść japończyków)
  • Odpowiedz
Niemniej jednak musisz wiedzieć że mało kto w dzisiejszych czasach ma takiego #!$%@? na punkcie swojego zdrowia


@MarianoaItaliano: Chyba pomyliły Ci się czasy, bo teraz problemem właśnie jest zbyt duży #!$%@? na punkcie zdrowia. Nie słyszałeś o najnowszym produkcie GMO free, naturalnym, eko 100%, wolnym od glutenu, od kur z wolnego wybiegu i bez alergenów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Inaczej np. wszyscy nosiliby maseczki od smogu jak
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick: To chyba w Miasteczku Wilanów ( ͡ ͜ʖ ͡) Ja tam nie interesuje się tymi całymi bezglutenowymi pierogami z wolnego wybiegu i jem to co różowa mi na obiad ugotuje, a gotuje bardzo smacznie.

Największe stężenie wszystkich niestandardowych ludzi to Wykop. Tu ludzie się nawet #!$%@?ą do typowego Passata, boazerii i schabowego w niedziele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz