Wpis z mikrobloga

Pograłem w tę zeldę i w sumie jestem całkiem zadowolony - nadal utrzymuje że gra zasługuje na 9/10, nie 10/10.

- gra chrupie przy większej ilości efektów. Wystarczy deszcz, ice arrow, dwóch przeciwników i klatki mi spadły do conajmniej 10 fps na kilka sekund, strasznie denerwujące, ale fakt faktem musi trochę efektów się nałożyć żeby to się stało.
- ogień i mgła. Taka piekna gra, a obydwa efekty działają jak w starych grach 3D - tj i mgła i ogień obracają się razem z postacią na bazie sprite’ów… wtf :o
- Ode mnie minus za free world bazowany na koncepcjach z AC (chociaż do sumarycznej oceny bym tego nie wliczał bo co kto lubi) - czyli odkrywanie mapy poprzez wieże. Jak musiałem raz wspiąc się na taką chronioną przez dwóch guardianów z lewej i prawej to mocno odechciało mi się wspierać ten koncept :D
- Brak ustawień jasności - coś co spowodowało że granie w zeldę w pełnym słońcu przy godzinie 22 po prostu było niemożliwe. Nawet głupi shovel knight ma ustawienia brightness, zelda za to postanowiła pójść w inną stronę i wyrzucić takie ustawienie całkowicie xD A to podwójnie dziwne zważając na to że Switche przychodzą w różnych „odcieniach” ekranu.
- Czytałem że walka z finalnym bossem jest żałośnie prosta, mam szczerą nadzieję że to nie prawda patrząc na poziom trudności samej gry…

Na koniec komentarze fanów zeldy z fejsa gdzie wylistowałem część powyższych rzeczy które są dla mnie na minus:

takiej grze spadki mi wogole nie przeszkadzają , a grafika mogłaby być jak z ps2 i bym nie narzekał . W dzisiejszych czasach wśród całego chłamu ta gra to skarb na który czekałem całe życie .

Bo w takiej grze [Horizon] prócz grafiki niema co recenzować , mam ps4 i mam the horizon sory ale to zabawa na 30 minut.

Gry poszły w bardzo złym kierunku jakim jest grafika , kazdy już zapomniał jak się ogrywało TB na ps1 gdzie animacja spadała do 10 fpsow prawda ?, i jakoś nikomu to nie przeszkadzało? Odpowiedz już znasz


A ja wracam do uwalniania pierwszej bestii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nintendo #nintendoswitch #zelda #gry
Pobierz Rabusek - Pograłem w tę zeldę i w sumie jestem całkiem zadowolony - nadal utrzymuje ż...
źródło: comment_spp0poNnoiyVmaIc3GtESQdUSmHw6OgG.gif
  • 15
@Jari9: a co, spadki fpsow znikną do końca gry? Ogień tez nagle się zacznie zachowywać normalnie, a w ustawieniach będę mógł w pewnym momencie zmienić brightness? Przecież to są rzeczy które będą się pojawiać niezależnie od progressu xD a strasznie utrudnia mi niektóre z tych rzeczy grę.

A wiadomo, jestem maniakiem gier z systemem lootu, a tu jest takowego sporo :D