Wpis z mikrobloga

Cześć Panowie , z pewnoscia kojarzycie Connora Murphy

Zastanawia mnie :

Skad skubany ma tak dobra jakosc skóry na ciele?

Moja skora na twarzy jest ok bo uzywam czesto kremow nawilzajacych / peelingow / serum z witamina c

No ale przeciez nie bede calego ciala serum z witamina c smarowal.

Moja skora bardzo mi sie nie podoba , nie wyglada tak zdrowo. Jest bladsza , do tego rogowacenie mieszkowe i gdzie nie gdzie jakies rozstepy od silowni :/

Chcialbym sie za to zabrac dlatego pytania:

1.Pozbyl sie ktos rozstepow np z bicepsow?
2.Ktos dal rade pozbyc sie rogowacenia mieszkowego ;/ ?
3.Jakies polecane produkty / zmiany w diecie ktore moga poprawic sytuacje?

Pozdrawiam

#mikrokoksy #silownia #zdrowie
mirek216 - Cześć Panowie , z pewnoscia kojarzycie Connora Murphy


Zastanawia mnie...

źródło: comment_DCoez6Nf6Ov3WSefZpQYFmZ7BKXFuDXn.jpg

Pobierz
  • 31
@mirek216: jeden ma lepszą skóre jeden gorszą.. ja np. nie lubie sie opalać, ale wolę stosować krótkie sesje np. raz-dwa w tygodniu na solarium i bardzo pomaga (słońce pewnie też, ale trudniej kontrolować) wyrównuje się koloryt skóry, i ogólnie poprawie się jej stan.. poza tym wieczorem po prysznicu można wcierać w siebie jakieś balsamy itp, skóra to też dieta, a koleś raczej syfu nie je, rozstępy na bicach? rzadko kiedy widziałem
@mirek216: nie doradzę, nie próbowałem nigdy.. ale chłopaki mówią że na pewnym forum jest pewien chińczyk który ma w miarę legit "HGH 10ui $12.00 ". Ale ja sobie o to jaj obciąć bym nie dał, jak mówiłem, nie próbowałem, nie znam się.
@mirek216 mi na rogowacenie pomagało solarium. Dwa razy w tygodniu po 2-3 minuty i już była zauważalna poprawa. Są jeszcze maści z witaminą A lub mocznikiem. Tak do końca to chyba się tego nie można pozbyć.