Wpis z mikrobloga

Cześć Panowie , z pewnoscia kojarzycie Connora Murphy

Zastanawia mnie :

Skad skubany ma tak dobra jakosc skóry na ciele?

Moja skora na twarzy jest ok bo uzywam czesto kremow nawilzajacych / peelingow / serum z witamina c

No ale przeciez nie bede calego ciala serum z witamina c smarowal.

Moja skora bardzo mi sie nie podoba , nie wyglada tak zdrowo. Jest bladsza , do tego rogowacenie mieszkowe i gdzie nie gdzie jakies rozstepy od silowni :/

Chcialbym sie za to zabrac dlatego pytania:

1.Pozbyl sie ktos rozstepow np z bicepsow?
2.Ktos dal rade pozbyc sie rogowacenia mieszkowego ;/ ?
3.Jakies polecane produkty / zmiany w diecie ktore moga poprawic sytuacje?

Pozdrawiam

#mikrokoksy #silownia #zdrowie
mirek216 - Cześć Panowie , z pewnoscia kojarzycie Connora Murphy


Zastanawia mnie...

źródło: comment_DCoez6Nf6Ov3WSefZpQYFmZ7BKXFuDXn.jpg

Pobierz
  • 31
@mirek216 polecam robienie peelingu z fusow z kawy. Zalewasz wrzatkiem, kawke wypijasz a fusy mieszasz np z olejem kokosowym lub po prostu z zelem do mycia ciala. Wcierasz w cialo okreznymi ruchami, splukujesz. Wystarcza 1-2 razy w tygodniu. Do mycia ciala mozesz sprobowac pieniacy sie olejek z Isany z Rossmana. Zobaczysz tez roznice w wygladzie rozstepow, oczywiscie nie znikna, ale bedzie lepiej. Bardziej skuteczna metoda na rozstepy to mezoterapia mikroiglowa lub zabiegi
@berti: @mirek216:

Trochę czytałem ostatnio o rogowaceniu mieszkowym, bo sam mam okropne na łapach. Jeszcze nie testowałem, ale najskuteczniejsze są: olej kokosowy, kwas mlekowy (10%), kwas glikolowy, kwas salicylowy no i oczywiście peelingi "ręczne". Na zagranicznych forach chwalą sobie italy towels, aczkolwiek nie wiem skąd to cholerstwo u nas wziąć i jak się nazywa. Chyba trzeba sprowadzać z Korei, bo to ichniejszy wytwór.

Oczywiście nie pomoże to na stałe