Wpis z mikrobloga

@asddsa123: jakby się kuli to by się nie sprzedawali, bo co by mieli sprzedawać i wciskać kity ? Sterydy i pieprzenie, że trening to 90% sukcesu ? Na bombie możesz jeść co chcesz, ale najważniejszy jest trening. Zresztą sterydy pierwotnie były dla ludzi co mieli zanik mięśni, czyli od nietrenowania rośli mimo sprzeciwności natury,
Krów się nie karmi hormonem wzrostu. Aktorki, piosenkarki, celebrytki i żony dobrze zarabiających Amerykanów też rosną od HGH jak koksy na siłowni, nie?
@Neaopoliti: rośli? No chyba w tłuszcz rośli. Skóra i popękała i naciągneli tyle wody, że im kończyny puchły. Rośnie się szybciej to fakt ale nikt nie bierze towaru aby mniej ćwiczyć. Jak ktoś bierze takie środki które niszczą zdowie to tylko po to aby zrobić więcej a nie mniej. Więc takie osoby #!$%@?ą 2x więcej i jedzą lepiej. No nie mówię tutaj o sebkach na osiedlach co to metkę żrą i
@ethics: czy niszcza zdrowie ? Dla mnie to mit, popatrz na arnolda, winklera, levrone - konsie zdrowie patrzac na ilosc koksu i ilosc przerzuconych ton. Wyjatkiem jest coleman, ale to bylo bydle.

Co do wody. Troche racji masz, ale bez przesady, ze nie robili miesni. Wyniki silowe poszly im szybko w gore. Tutaj tez wiedza i mozliwosci sa wazne. Karmowski za duzo ciskal i zerwal klate xd pomimo tego zostal MP
@Tudor uważam to za mało higieniczne.
Nie podoba mi się jak ktoś używa ławki w takiej koszulce, a 95% takich osobników co noszą taka koszulkę ręcznika juz nie potrzebuje.
Ponieważ nadzieja umarła, zostaje mi ciąsnąć bekę.