Wpis z mikrobloga

@matsd widzisz znak zapytania na końcu? Muszę z góry wiedzieć, czy z tych inwestycji trzepaliby hajs równie wielki co z ropy? Obraziłem majestat jaśnie wielmożnego pana swoim pytaniem? Eh, szkoda na was strzępić ryja piwniczaki..
@matsd masz o mnie jakaś notatkę, że jestem jakimś prawakiem, że tak ciągle po tej Polsce jeździsz? xD Czy po prostu w życiu ci nie wyszło i zwalasz winę na system?
@mnbv-1 serio, o Testovironie nie słyszeć?
Wielki prorok, naczelny żydowski troll (zaraz obok Jurka Urbana), wielki filantrop, myśliciel i filozof, wybitny kulturysta, który "nigdy nie miał lepszego brzucha, ty #!$%@? posła #!$%@?".
Od czego zacząć go oglądać? Nwm, teoretycznie można poszukać na TestoWiki i oglądać chronologicznie, ew. wybrać te najlepsze, na początek Pomarańczę i Naukę całek
@matsd pierwsza osoba która mi powiedziała. Dzięki! ( ͡° ͜ʖ ͡°) jutro sprawdzę. I on tak jeździ po Polsce? Czy wykopki cytują tylko część z jego twórczości?
@mnbv-1
Nie, Testo mieszka w stanach, natomiast nagrywal filmy na YT atakującą polaków i ogólnie pojętą polskosc ;-) Gdzieś okolicę 2009r. jak mnie pamięć nie myli ;)
Pod koniec 2009r. miała miejsce operacja "CEBULARZ" której zadaniem było odkrycie tożsamości Testo. Owocem tego było powstanie na YT, słynnego już "Wywiadu z tesotvironem". Polecam przesłuchanie go, gdy już zapoznasz się z twórczością t100