Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy wykop to aby na pewno dobre źródło, by o to pytać xD (pewnie powinnam udać się na rakowe fora dla mamusiek) ale... Ślub i wesele - jak się w ogóle zabrać do organizacji tego przedsięwzięcia? Od czego zacząć, co jest ważne, co jest potrzebne, na co uważać, na czym można oszczędzić a na co warto wydać trochę więcej? Itp. Może jednak kilka osób ma jakieś doświadczenie i pomoże dwóm wykopkom (ja + @arka22)? #slub #wesele #pytanie #pytaniedoeksperta #zwiazki #kiciochpyta
  • 30
parking (!!!)


@Aganiok__: znajoma organizowala wesele w lokalu nad zalewem. Dojechalismy i sie okazalo, ze plazowicze pozajmowali caly parking i ludzie z wesela nie mieli gdzie stanac - a lokal sobie policzyl oplate za rezerwacje ;]

@cmentarnapolka: nie ma za co :) jak mi sie cos jeszcze przypomni, to dam znac,
O - zaproszenia/winietki itd. Jesli chcecie robic sami, zabierzcie sie za to wczesniej :P Nam nieco zeszlo ;) Ale
@Instynkt: mam w maju i na rok i trzy miesiące przed terminem zarekwirowaliśmy bardzo dobrą salę, bardzo dobrego fotografa i bardzo dobry zespół, przyznaję że w terminie od czerwca do września byłoby to nierealne
Wszystko zależy od regionu w którym są wesela. W niektórych rejonach wesela nadal na salach OSP, a w niektórych to przeżytek. Znam sale, gdzie lato 2019 jest całe zajęte, a 2018 ma też zajęte piątki (też na wesela). Dlatego niektórym się uda teraz zarezerwować na 2018, a inni będą musieli się męczyć z salą na 2019. Zależy, naprawdę.