Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ci wszyscy "ruchacze" z #tinder i #badoo nie czują się nigdy samotni? Dlaczego zamiast więzi z drugim człowiekiem, wsparcia, miłości szukają tylko ordynarnych, obleśnych kontaktów fizycznych w kiblach czy tylnym siedzeniu samochodu? To jest wbrew konstrukcji psychicznej człowieka. Jeszcze rozumiem, że hormony szaleją u 18-20 latków, ale nadal być "ruchaczem" w wieku 35 lat? W pewnym sensie padają ofiarą własnej atrakcyjności, skoro znajdą się chętne baby to korzystają i nie "opłaca im się" wybór jednej. Kobiety są pod tym względem mądrzejsze, nie jarają się tak własną atrakcyjnością i tym, że mogą mieć wielu. Wolą stworzyć coś trwałego.
Zastanawiam się jaką kobietę Ci ruchacze w końcu wezmą poważnie? Oni nawet od szarych myszek chcą tylko seksu. #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 21
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale czemu mają czuć się samotni? Przecież te kobiety żywią do nich uczucia, których oni nie odwzajemniają, więc nie brak im czułości. To taki idealny lecz egoistyczny stan w którym możesz tylko brać a nie musisz dawać.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Po prostu każdy z nas miał trudne dzieciństwo.

szukają tylko ordynarnych, obleśnych kontaktów fizycznych w kiblach czy tylnym siedzeniu samochodu


Ja takich ordynarnych, obleśnych kontaktów fizycznych dokonuję w pachnącej pościeli na łóżku w moim własnym mieszkaniu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Poczytaj o selekcji r/K (ilość kontra jakość). Ci ruchacze są bardziej nastawieni na r (ilość). Takie geny (i ich ekspresja, bo każdy z nas ma choć minimalny potencjał do obu strategii w zależności od otoczenia)..
Gatunki nastawione na ilość, takie jak króliki też nie tworzą głębszych więzi.
  • Odpowiedz
forty: > Dlaczego zamiast więzi z drugim człowiekiem, wsparcia
Nie wszyscy potrzebują "wsparcia". Silni mężczyźni nie tylko mówią, że są "silnymi, niezależnymi kobietami". Silni mężczyźni naprawdę są silni i samodzielni. I chcą dalej być niezależni.

miłości

Dostanie jej od kogoś jest spoko, ale dawanie jej... jest też dużym kosztem i przeczy niezależności.
  • Odpowiedz