Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem, od jakiś dwóch godzin jak mnie nie złapało tak boli w tym miejscu. Chcę złapać więcej powietrza, kaszlnąć, schylić się to od razu kuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przeszkadza mi to w oddychaniu bo nie mogę złapać normalnie odpowiedniej ilości powietrza.
Co to się mogło stać?
#medycyna #niebieskiepaski #problem #pytanie i wołam #rozowepaski to Wy się tam znacie na medycynie :/
mampytaniepl - Mirki mam problem, od jakiś dwóch godzin jak mnie nie złapało tak boli...

źródło: comment_xArN4D0o94WiEBJsnt5UvBWE2eHeiGxW.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mampytaniepl: dziadek miał taki ból. 6 godzin na sorze(min. usg,prześwietlenie) i powiedzieli żeby wziąć paracetamol i zarejestrować się do neurologa na tomografie( ͡° ʖ̯ ͡°)
prawdopodobnie nerwoból.Wziął apap i posmarował voltarenem i sporo lepiej było.
  • Odpowiedz
  • 2
@mampytaniepl kolka jest wywoływana przez kamienie w pęcherzyku żółciowym, ataki bólu będą się powtarzać, z czasem może dojść do powikłań, leczy się to operacyjnie więc lepiej załatw sobie to ubezpieczenie xD
  • Odpowiedz
@mampytaniepl: Nie, poleż płasko na łóżku bez podparcia głowy. Relaks herbatka odpoczywanie. Może jakiś lekki masaż tego miejsca przez partnerkę (?) zazwyczaj przechodzi samo. Jeśli to napięciowe lub urazowe to jak przyłożysz termofor to mięśnie się rozluźnią. Oczywiście jak wpadniesz na pomysł żeby ćwiczyć albo no nie wiem odkurzać to z pewnością nie przejdzie.
  • Odpowiedz