Wpis z mikrobloga

Beamdog popracuje pewnie grafikę, przeportuje grę na smartfony, być może doda jakieś postaci i questy


@Zwanek: Rzecz w tym, że BG:EE pokazało, że ci partacze są słabsi od modderów. Mając materiały źródłowe i spory budżet uzyskali efekt identyczny lub niewiele lepszy niż to co można uzyskać za pomocą modów. Natomiast dodanie "jakichś postaci czy questów" to najgorsze co może się stać, przecież to popsuje odbiór gry!

ale jeśli komuś się to
@Zwanek: To są resztki magazynowe albo piraty z profesjonalną okładką (albo zajechane używki), w sprzedaży elektronicznej można już tylko kupić BG:EE. Co prawda do BG:EE dołączają oryginalną wersję, ale każą sobie za to płacić znacznie więcej. Wcześniej BG można było kupić za 5-10 zł, a teraz to wydatek rzędu 82 zł (sic!).

Ja tam się cieszę, że będę miał możliwość pogrania w grę mobilnie ^^

Nie widzę jak można grać w
@Bethesda_sucks:

To są resztki magazynowe albo piraty z profesjonalną okładką

Głównie bardzo tanie używki, które będzie można kupić jeszcze przez długie lata ^^

Nie widzę jak można grać w tego typu grę na tablecie czy smartfonie, zbyt mały ekran.

A ja np. nie czaję ludzi, którzy potrafią grać w gry z PSX na emulatorach, ale to nie znaczy, że mam uważać je za coś złego xD
Grunt to robić swoje, ale
Grunt to robić swoje, ale też akceptować, że ktoś ma inne preferencje od nas ;)


@Zwanek: Ale to nie chodzi o preferencje tylko o zdrowie człowieka. Przecież w P:T jest masa tekstu, którego nie da się czytać na małym ekranie bez obciążenia dla oczu. Poza tym na tablecie można grać już teraz, wystarczy wgrać odpowiedni system (P:T działa na linuksie bez emulatorów).

A z tymi używkami to argument idiotyczny, ale od
@Bethesda_sucks:

Ale to nie chodzi o preferencje tylko o zdrowie człowieka. Przecież w P:T jest masa tekstu, którego nie da się czytać na małym ekranie bez obciążenia dla oczu.

Gwarantuję, że welu nie będzie to przeszkadzać (co pokazały już BG i IWD, gry może nie aż tak opisowe, ale wciąż trochę czytania było).

Poza tym na tablecie można grać już teraz, wystarczy wgrać odpowiedni system (P:T działa na linuksie bez emulatorów).