Wpis z mikrobloga

Pierwsze myśli po przebudzeniu normalnego człowieka:
"O #!$%@? ALE SUSZY XD, mm ale fajne dupeczki wczoraj przemacałem hehe, hmmm, napisać do niej teraz czy jak PUA dopiero po jakimś tam czasie? Dobra wstaję się piwka napić :D"

Moje pierwsze myśli po przebudzeniu:
-Flashback jak kilkanaście lat temu uciekliśmy z mamą do sąsiadów, chroniąc się przed awanturującym się ojcem
"Ciekawe jakby wyglądało moje życie, gdybym miał normalną rodzinę"

I tego typu wspomnienia dopadają mnie też np. w pracy, a idąc gdzieś cały czas się #!$%@? na to, że się przeprowadzałem jak jakiś cygan #!$%@?.

Da się jakoś #!$%@? zapomnieć? Jak byłem młodszy to prawie cały czas siedziałem przed komputerem i grałem, przeglądałem wszsystkie strony memowe itp. i to mi dawało trochę ukojenia, bo miałem zajęty mózg, oczywiście ciężko było zasnąć bo wszystko się przypominało. Czy muszę zacząć ćpać jakieś gówna? Alkohol jako depresant nie pomaga, zazwyczaj jest po nim gorzej xD #!$%@? nawet teraz się #!$%@? bo nie mam własnego pokoju i jak ktoś idzie to muszę przełączać karty, żeby nikt nie zobaczył co pisze.

#feels #oswiadczenie #przegryw #chad #ciekawostki #depresja #gorzkiezale #oswiadczeniezdupy #pomocy #smutnazaba #zalesie #zycie
źródło: comment_rmFOBL3CnwJbavLQFuQ8eEeVqAaSvgi9.jpg
  • 3
@LajfIsBjutiful: tak tylko w filmach, ale twoje też na film się nadają taki o patologii. Nie martw się - wszyscy byliśmy dziećmi patologicznych rodziców i mamy przygody lepsze i gorsze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)