Wpis z mikrobloga

Pojawiło się takie oto badanie wśród młody europejczyków 18-24 na temat UE i tzw. uchodźców i wynika z niego np. że:

73% Polek i Polaków jest przeciw przyjomowaniu, 25% za. Nie dziwi to. Podobnie w innych krajach byłego bloku wschodniego.

Natomiast u naszych "postępowych" sąsiadów jest dokładnie na odwrót. 73% niemców jest za przyjmowaniem nachodźców, a 26% przeciw.

Powiedzcie mi jak bardzo trzeba mieć sprany mózg bo po tym co tam sie #!$%@? tak odpowiedzieć na to pytanie? Samobójcy? Państwowa propaganda doszczętnie sprała im mózgi? Nie mogę dociec przyczyny takiej głupoty. I nie mówcie mi, że hehe mi polaczkowi się tak wydaje, przedawkowałem wykop a tak naprawdę sytuacja jest stabilna. Byłem wielokrotnie w Niemczech (i nie tylko) i widziałem na własne oczy ten upadek cywilizacji.

#imigranci #niemcy #polska #europa #4konserwy #ciekawostki
L.....e - Pojawiło się takie oto badanie wśród młody europejczyków 18-24 na temat UE ...

źródło: comment_R7sDkgMXgM0qCOLqXe64rHM7EX5xzpc4.jpg

Pobierz
  • 23
@LibertyPrime: Po prostu brak instynktu samozachowawczego. Oni żyją w mydlanej bańce. Myślą że świat jest MIŁY, no bo przecież najgorsze co w życiu może spotkać powiedzmy takiego niemca, to to że dostanie trochę gorszą robotę, ale nadal będzie w stanie za nią przeżyć i pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Oni nie walczą o przetrwanie, nie wiedzą jak funkcjonuje 80% świata..
@LibertyPrime: To proste.Uwazamy sie za najmadrzejszych.Jednoczesnie ich gospodarka kwitnie.My przy nich odstajemy okolo 50 lat.To moze jednak lepiej brac przyklad z tych madrzejszych?Wojowanie szabelkami to gowniany pomysl
@LibertyPrime: na wstępie: nie jestem zwolennikiem masowego przyjmowania imigrantów.

Do rzeczy: od trochę ponad pół roku mieszkam w Berlinie. Upadku Niemiec na codzień nie widzę. Nie czuję też strachu poruszając się wieczorami bądź w nocy po mieście (nawet po niesławnym Kreuzbergu).

Ale: przed emigracją postrzegałem Niemcy tak samo jak Ty. Emigracja pozwoliła mi dostrzec, że bardziej od lewackiej młodzieży mózgi wyprane mają wykopki od antyimigranckiej propagandy.
@LibertyPrime: a co sie #!$%@?? Poza jednostkowymi przypadkami w Niemczech nie ma problemu uchodźców. Normalni ludzie jak ty i ja, żyją, jedzą, pracują, imprezują. Poza tym dzięki nim będzie emerytura na starość.