Wpis z mikrobloga

@pawlo74: Akurat na tej prezentacji mówiłem o Bitcoinie. Możesz rzucić okiem na slajdy z prezentacji.
Co jest złego w ETH?
Każdy może wybrać technologię, która mu odpowiada. Tak działa wolny rynek;).
Każdy może wybrać technologię, która mu odpowiada. Tak działa wolny rynek;).


@bitcoin: tak to prawda dlatego ja wybrałem, wybrałem programistów, którzy nie tolerują fałszowania historii, bailoutów i inflacji w nieskończoność. Brudzisz się tym jesteś dla mnie z góry podejrzanym programistą, którego boję się. Taki programista nie różni się od tych kontrolerów, których mamy teraz. I nie ściemniaj mi tu o technologii. Technologia bardzo ściśle wiąże się z ideologią życiową. Wszystko zależy
@bitcoin: oczywiście, że słyszałem i wspierałem. Jeżeli działasz na ETC to co innego jesteś dla mnie automatycznie bardziej godnym zaufania człowiekiem ale mimo wszystko, jeżeli naprawdę zależy Ci na tym żeby coś zmienić to rozwijasz największą sieć aby przyśpieszyć rozwój i masową adopcję a nie tracisz czas i pieniądze na pierdoły.
@krzysztof-szczucki: no i gdyby nawet to co z tego? Ja się do tego nie dotknę nawet gdyby miało kosztować więcej niż bitcoin. ETHF to krypto fiat a nie kryptowaluta. Nie będę używał ethf tak jak nie chce używać banków. I co zrobisz? Zmusisz mnie? Wasza społeczność to jest coś czego unikałbym najbardziej.
@pawlo74: Jakoś centralizacja miningu w BTC ci nie przeszkadza, tak? :)

Inflacja to wg teorii ekonomii (takiej prawdziwej ekonomii) każde nierynkowe zwiększenie podaży pieniądza. Ponieważ inflacja w ETH jest i będzie znana w przyszłości, to nie podlega pod tę definicję, ponieważ wiedza o tejże jest jawna i powszechna, zatem wszyscy użytkownicy mogą dostosowywać swoje działania do jej wysokości.

Po "4" jest "5", a nie spowrotem "3" jakbyś się interesował matematyka na
Jakoś centralizacja miningu w BTC ci nie przeszkadza, tak? :)


@krzysztof-szczucki: przeszkadza dlatego jestem przeciwny bitcoin unlimited i właśnie rozwiązujemy ten problem

Inflacja to wg teorii ekonomii (takiej prawdziwej ekonomii) każde nierynkowe zwiększenie podaży pieniądza. Ponieważ inflacja w ETH jest i będzie znana w przyszłości, to nie podlega pod tę definicję, ponieważ wiedza o tejże jest jawna i powszechna, zatem wszyscy użytkownicy mogą dostosowywać swoje działania do jej wysokości.


@krzysztof-szczucki:
@pawlo74:

przeszkadza dlatego jestem przeciwny bitcoin unlimited i właśnie rozwiązujemy ten problem


Ale ten problem występuje niezależnie od BU.

to tylko teoria i wasze pobożne życzenia ale życie to zweryfikuje wcześniej czy później. Btw. jakbym czytał John Maynard Keynes


1. Bitcoin też jest na ten moment inflacyjny i będzie przez następne 100 lat minimum :)
2. John Maynard Keynes nie ma nic wspólnego z definicją inflacji, którą ci przestawiłem.

5. Inwigilacją