Wpis z mikrobloga

mam zainstalowany f.lux, który wieczorem zmienia barwy (nie tylko przeglądarki, wszystkiego) na bardziej pomarańczowe, a w nocy na bardzo pomarańczowe. Pomaga to, oczy się mniej męczą,


@Zileonka: A mnie to tak irytowało, że raz dwa odinstalowałem to badziewie wiedzace lepiej ode mnie jaki kolor mi bardziej pasuje.
Nigdy nie byłem na tej stronie. Przez to nie widziałem żadnej reklamy. Ja to jestem dopiero złodziejem, a nie ci wszyscy amatorzy z włączonym adblockiem. Teraz mi się dostanie od pajonka.
@eszetowsky: surfowanie po polskim internecie bez adblocka, to jak wchodzenie do gnojowicy bez kaloszy. Można, ale po #!$%@? się babrać?

Złodziejstwem to jest wykorzystywanie mocy obliczeniowej mojej karty graficznej, ramu i procesora poprzez #!$%@? multimedialnych reklam, kiedy przyszedłem na stronę przeczytać jedynie treść.
@Zileonka: A mnie to tak irytowało, że raz dwa odinstalowałem to badziewie wiedzace lepiej ode mnie jaki kolor mi bardziej pasuje.


@worldmaster: chybe nie rozumiesz narzędzia. To nie ma bardziej się podobać i pasować, tylko mniej męczyć wzrok. Więc też nie do wszystkiego się nadaje, jeżeli robisz kolorkorekcję, to z tym nie podziałasz... ale jeżeli ktoś pracuje pisząc tekst, to dlaczego nie?

I monitory to tylko połowa sukcesu, jeszcze jest