Wpis z mikrobloga

@MichailRaskolnikov: Merkel według wielu innych źródeł ma więcej, najczęściej podają 172 lub 173 cm, Kopacz według oficjalnych danych ma podobno 172 cm i na zdjęciach z Merkel była tylko trochę wyższa, a Kopacz wtedy była w butach na bardzo wysokim obcasie.
  • Odpowiedz
@alfokloda0 oba ujęcia identyczne, jedyna różnica to powiększony Kaczyński - TVP i TVN korzystały z tej samej kamery?
Do tego doklejone loga, czyli nie są to faktyczne ujęcia z tv.
Źródło filmowe lub zdjęciowe poproszę bezpośrednio z TVP, bo "z Facebooka" to nie jest wiarygodne źródło.
Rozumiem, że TVP stała się żenującą tubą partyjną, ale to nie usprawiedliwia powielania/łykania fejków, bo dopóki nie ma wiarygodnego źródła, to jest to zwykła zarzutka.
troglodyta_erudyta - @alfokloda0 oba ujęcia identyczne, jedyna różnica to powiększony...

źródło: comment_mllK4IDOOQVL9AyyokI8KFZxirwFIKEi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@troglodyta_erudyta: Hej, Nie wiem czy ten materiał jest prawdziwy czy nie. Dałem to Mirkom do zweryfikowania zadając pytanie o autentyczność. Znalazłem to na FB, niestety to nie jestem autorem tej grafiki i nie zamierzam jej bronić. Fajnie jak znajdzie się ktoś kto ma więcej czasu niż ja - i sprawdzi u źródeł materiałów. Może ktoś poznaje co to za konferencja i w jakiej sprawie?
  • Odpowiedz