Wpis z mikrobloga

Tyle się mówi że na Mirko to takie "stuleje", a ja nadal uważam Was za elitę internetów ( ).
Byście widzieli co się #!$%@? na jakichś badoo, czy innych tinderach.
Przyjaciółka mnie namawiała, żebym założyła konto na tego typu portalu. Wytrzymałam jakieś 12 godzin po czym je usunęłam i nie założę więcej choćbym miała zostać zakonnicą.
#niebieskiepaski na takich portalach, co z Wami?


#tinder #badoo
aaa_daa - Tyle się mówi że na Mirko to takie "stuleje", a ja nadal uważam Was za elit...

źródło: comment_6bx5mIYJfog1J4ylkg8vsAAuWyQSAlbg.jpg

Pobierz
  • 123
@hyperballad: Ja nie neguję, że to debil. Ja po prostu wykazuję niekonsekwencję w podejściu do fragmentarycznych informacji. Albo się nie ocenia osoby po jednej wypowiedzi / krótkim fragmencie rozmowy, albo się ocenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja mówię bez bicia, że potrafię kogoś ocenić nawet podczas zwykłego spojrzenia na niego a co dopiero po fragmencie rozmowy czy wypowiedzi. Z wypowiedziami bywa różnie, ale jednak ocena po spojrzeniu
@Khaine:

Na laski na badoo i tinderach zapewne tak, ale z moich własnych obserwacji wynika, że 90% z tych, które używają takich portali dłużej niż przez okres aby kogoś znaleźć (czyli max miesiąc-dwa) ma poważne problemy ze sobą. Osobiście, to bym ruchać ich nawet nie chciał - bo pewnie cały batalion wojska już je przeorał pomiędzy nogami i nie byłbym w stanie znieść niesmaku ( ͡° ͜ʖ ͡°
Właśnie problem w tym, że niekoniecznie. One popuszczają tylko samcom alfa, więc paradoksalnie mogą mieć normalny przebieg.


@Pawlikowski-33: No ja widuję na tyle dużo "samców alfa", że nawet jak tylko im popuszczają, to na pewno nie mają normalnego przebiegu jeśli szukają przez internet ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym ja nawet najpiękniejszej kobiecie bym odmówił propozycji dopóki bym się czegoś więcej nie dowiedział o niej, więc IMO
smutna prawda jest taka, że to nie potrafię randkowe to śmietnik, a ludzie ich używający. Doskonale pokazuje charaktery.


@Gacrux: Uściślijmy - stali i długoterminowi bywalcy tych portali. Bo tak ogólnie, to nie ma nic złego w poszerzeniu zakresu poszukiwań w ten sposób. Tylko trzeba przyjąć jakąś taktykę, bo stali bywalcy to najczystszy rak i trzeba szukać ludzi, którzy tam są okazjonalnie (np. właśnie nowe konta).
@Pawlikowski-33: Kiedyś z moim kumplem z juesej zrobiliśmy fake konto na tinderze, wzięliśmy jakiegoś modela i wypiswaliśmy najbardziej żenujące rzeczy, jakie tylko mogliśmy, a laski i tak odpisywały XD.
Założyliśmy nawet wątek na 4chanie, ale został zarchwizowany. Mam kilka obrazków ciągle na kompie, więc jak coś to mogę pokazac ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tutaj przykład
D.....g - @Pawlikowski-33: Kiedyś z moim kumplem z juesej zrobiliśmy fake konto na ti...

źródło: comment_Pa2q76YZz0bzDOPtSTCPi1CfOX2xlnLe.jpg

Pobierz
sama wymagasz a jestes jak taka typowa dziewczyna z tamtych portali co nic nie wnosi do rozmowy tylko oczekuje od kogoś żeby się starał, właśnie dlatego już nie korzystam z takich portali przez takie #rozowepaski co jednym słowem odpisują...


@Czerep24: Mirki znowu z formie. Co dziewczyna miała odpisać jak koleś jej pisze "co nie" W SKRÓCIE?! Ciekawe ile cennego czasu zaoszczędził gdy napisał "cn". Ja #!$%@?. Przecież jakby mój rozmówca mi
@lady_katarina: Pełno dziewczyn używa tych #!$%@? skrótów. Tak naprawdę koleś to taki przeciętny normik, nie doszukiwałbym się tutaj jakiegoś skrajnego dna umysłowego. Tutaj pośmieszkuje, napisze coś żenującego, ale ogólnie jest zupełnie normalny. Większość kobiet pisze podobnie jak on.
Poza tym, jeśli była zrezygnowana to trzeba było usunąć parę i tyle.

@DizzyEgg: Niestety, to tak działa. Z jednymi chłopcami się rucha, z drugimi się chodzi. I to nie tylko na tinderze...