Wpis z mikrobloga

Tyle się mówi że na Mirko to takie "stuleje", a ja nadal uważam Was za elitę internetów ( ).
Byście widzieli co się #!$%@? na jakichś badoo, czy innych tinderach.
Przyjaciółka mnie namawiała, żebym założyła konto na tego typu portalu. Wytrzymałam jakieś 12 godzin po czym je usunęłam i nie założę więcej choćbym miała zostać zakonnicą.
#niebieskiepaski na takich portalach, co z Wami?


#tinder #badoo
aaa_daa - Tyle się mówi że na Mirko to takie "stuleje", a ja nadal uważam Was za elit...

źródło: comment_6bx5mIYJfog1J4ylkg8vsAAuWyQSAlbg.jpg

Pobierz
  • 123
@aaa_daa: Gość nie wydaje się zbyt bystry, ale nie ukrywajmy, że dość często się używa zdrobnień i nie zwykle ma w tym nic złego. Idealnie Cie podsumował @Czerep24 - stosujesz jakieś gówno-odpowiedzi na 2 słowa i liczysz na jakiś poziom rozmowy po drugiej stronie :D Weź się ogarnij,
@aaa_daa: W ogóle jak mnie zawsze #!$%@? to "koleżanka mnie namówiła" XDDDDDDDDD #!$%@? przecież chęć posiadania partnera to nic złego, po co karyny się tak z tym kryją i #!$%@?ą o jakiejś koleżance, jeszcze piszcie że wam pies założył konto albo w ogóle była magia i samo się założyło.
I najlepsze "chcę tu poznać nowych ludzi"- dziwnym trafem #!$%@? tylko płci męskiej i to oceniając ich na podstawie kilku zdjęć.
@aaa_daa: nie chce mi się oznaczać Was wszystkich. Odnosicie się do screen'a, którego postanowiłam dodać w ostatniej chwili, jako jeden z przykładów i wcale nie najbardziej rażący. Z kolegą z tej rozmowy zamieniłam może z 3 wiadomości wcześniej, albo nawet mniej. Pisałam to kiedy moje konto było już usunięte, więc nie miałam i nie mam dostępu do tamtych wiadomości, a piszę o nich wszystkich. Kolega z tego screen'a zaczął chyba rozmowę
@Xorcism a po co miałbym do niej pisać? O.o

@C8H18 a zdajesz sobie sprawę, że wiele internetowych neologizmów można różnie interpretować? Bialorycerz to osoba która wchodzi w dyskusję i bez żadnych argumentów broni/neguje OPa

Dzięki za poradę, memiarzu normiku xD
@aaa_daa: Tak napisałaś, że czytać się nie chce. Miało być śmiesznie, ale wyszło na odwrót. Skreśliłaś typa, bo masz do tego prawo, ale tłumacząc się przed tłumem pogarszasz sytuację. Nie mi oceniać rozmowę, bo to tylko fragment. Generalnie trzeba się nauczyć mieć ludzi w 4 literach, kiedy masz własne zdanie.