Wpis z mikrobloga

Tyle się mówi że na Mirko to takie "stuleje", a ja nadal uważam Was za elitę internetów ( ).
Byście widzieli co się #!$%@? na jakichś badoo, czy innych tinderach.
Przyjaciółka mnie namawiała, żebym założyła konto na tego typu portalu. Wytrzymałam jakieś 12 godzin po czym je usunęłam i nie założę więcej choćbym miała zostać zakonnicą.
#niebieskiepaski na takich portalach, co z Wami?


#tinder #badoo
aaa_daa - Tyle się mówi że na Mirko to takie "stuleje", a ja nadal uważam Was za elit...

źródło: comment_6bx5mIYJfog1J4ylkg8vsAAuWyQSAlbg.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • 1351
@aaa_daa sama wymagasz a jestes jak taka typowa dziewczyna z tamtych portali co nic nie wnosi do rozmowy tylko oczekuje od kogoś żeby się starał, właśnie dlatego już nie korzystam z takich portali przez takie #rozowepaski co jednym słowem odpisują...
  • Odpowiedz
@Czerep24: zdaje sobie sprawę że to sprawia takie wrażenie ale wcale tak nie jest. Zresztą po tej wiadomości usunęłam konto - przemawiala przeze mnie rezygnacja.
  • Odpowiedz
@aaa_daa: pomijajc jego zdrobnienia i naduzywanie emotek, twoje odpowiedzi sa tak szczatkowe iz wyglada na to ze zaliczasz sie do najgorszego sortu dziewczyn z ktorymi mialem okazje miec kontakt
  • Odpowiedz
@aaa_daa: Pięknie Cię @Czerep24 zaorał. Właśnie dlatego nie żałuję że jestem singlem. Szukałem dziewczyny latami, spotkałem się z kilkudziesięcioma i za każdym razem to samo. Tylko nadskakiwać przy Was przy niemalże zerowym zaangażowaniu z Waszej strony. Pieprzone księżniczki.
  • Odpowiedz
@Czerep24: To prawda akurat. Faceci wiedzą, że bez ich dwojenia się i trojenia rozmowa się szybko zakończy. Do dziewczyny naraz pisze kilkunastu facetów, więc muszą jakoś ją zatrzymać, co sprawia, że nawet normiki robią z siebie idiotów. A wiele kobiet odpisuje tylko "aha" albo "no xdd haha", więc ciężko o punkt zaczepienia.
  • Odpowiedz